14 kwietnia 2024

Jedynka: Wycieczka do Farmy Iluzji

7 czerwca dzieci z hrubieszowskiej Jedynki wybrały się na wycieczkę do Parku Rozrywki i Edukacji „Farma Iluzji”, gdzie nic nie jest takie, jak się z pozoru wydaje…

 

7.06.2018r. dzieci z klas 3 b, 3 c, 3 d, 1 a Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie wybrały się na wycieczkę do Parku Rozrywki i Edukacji „Farma Iluzji” – „gdzie nic nie jest takie, jak się z pozoru wydaje…”.

Opiekę nad 42 osobową grupą sprawowały panie Małgorzata Fedorczuk, Monika Korneluk oraz Rodzice uczniów.

Wizytę rozpoczęliśmy od karuzeli podłogowej, dzięki której dzieci wyruszyły w podróż po świecie „Księgi Dżungli”. Następną podróż, tym razem ku niebu i z powrotem zapewniło nam Drzewo Swobodnego Spadania.  Wyprawiliśmy się także w głąb ziemi w celu odkrycia Tajemnicy Opuszczonej Kopalni Złota. Kolejnym punktem wycieczki był Rezerwat Smoków, gdzie zapoznaliśmy się z kilkoma przedstawicielami tego gatunki oraz „lecieliśmy” na przyjaznym smoku nad Miasteczkiem Łowców kolejką górską „Dragon”.

Chwilą wytchnienia były mini – warsztaty pt. „W świecie legend i mitów”, podczas których dzieci wykonały oryginalną zawieszkę w kształcie smoka. Po ciepłym posiłku udaliśmy do świata trampolin, dmuchanych zjeżdżalni, karuzeli łańcuchowych i wiele innych budzących emocje miejsc.

Podczas wizyty mieliśmy okazję zobaczyć wiele eksponatów, instalacji i rzeźb zaprzeczającym zasadom grawitacji i wydającym się wręcz niemożliwymi.

Wycieczkę do „Farmy Iluzji” z pewnością będziemy długo wspominać. Dostarczyła nam ona wielu wspaniałych i niezapomnianych chwil.

 

źródło i fot. SP nr 1