29 maja 2024

Jesienne bukiety, Miss Jesiennego Kapelusza 2014 – jesienne konkursy w Trójce

Jesień, to czas refleksji nad pięknem polskiej przyrody, która rozbudza fantazję i pomysłowość. Złota, piękna, polska jesień jest niewątpliwie również inspiracją dla tworzenia rzeczy pięknych.

 

 

Konkurs „Jesienne bukiety”

Jesień, to czas refleksji nad pięknem polskiej przyrody, która rozbudza fantazję i pomysłowość. Właśnie ta pora roku stała się inspiracją do zorganizowania przez Samorząd Uczniowski konkursu plastycznego pt.: „Jesienne bukiety”. Bohaterami konkursu były cudowne jesienne bukiety. Kompozycje wykonane były wieloma technikami, przez łączenie rozmaitych materiałów. Każdy bukiet był wyjątkowy i przysparzał dużego kłopotu jurorom z wytypowaniem zwycięzców.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce: klasa VI „a”
II miejsce: klasa IV „a” i V „a”
III miejsce: klasa IV „c”

Wyróżnienie: klasa IV „b” i V „b”

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłowości i oryginalności. Wystawa prac konkursowych została zaprezentowana na holu szkolnym.

Zdjęcia »

 

 

Miss Jesiennego Kapelusza 2014

Złota, piękna, polska jesień jest niewątpliwie inspiracją dla tworzenia rzeczy pięknych. Toteż 23 października w klasie I b odbył się niezwykle barwny konkurs „Miss Jesiennego Kapelusza”. Fantazja, pomysłowość, wyobraźnia uczestniczek konkursu przeszła wszelkie oczekiwania. Trudno było oderwać oczy od pięknych, jesiennych stylizacji kapeluszy,sukienek, koszyków, a nawet butów.Jury miało ogromną trudność z wyłonieniem zwycięzców konkursu. Wszystkie uczestniczki otrzymały ogromne brawa, pamiątkowy dyplom i słodki prezent. Kapelusze stały się uroczą ozdobą i wystrojem naszej klasy.

Wychowawczyni p. J.Hukowska dziękuje rodzicom klasy Ib za duży wkład w przygotowanie konkursu.

Zdjęcia »info i fot. ZSM nr 3