Karta podarunkowa z ciekawym doświadczeniem jako prezent – czy to dobry pomysł?

Coraz częściej kupujemy vouchery na prezenty urodzinowe, świąteczne i nie tylko. W Internecie można znaleźć rozmaite karty podarunkowe, talony, zaproszenia na kursy, warsztaty i wiele innych atrakcji. Zastanawiasz się nad kupnem vouchera dla bliskiej osoby? Przekonaj się, czy to dobry pomysł.

Reklamy

 

Prezent inny niż wszystkie

Zdecydowaną zaletą takiego prezentu jest jego unikalny charakter. Każdy lubi dostawać wyjątkowe podarunki i taki właśnie jest specjalnie wybrany voucher. Kwiaty usychają, przedmioty się niszczą, ale wspomnienia zostają na zawsze, dlatego warto sprezentować bliskiej osobie niezapomniane przeżycie. To coś więcej niż zwykły prezent. W ten sposób możesz spełnić czyjeś marzenie albo nawet pomóc odkryć nową pasję. Szalona zabawa czy chwila głębokiego odprężenia to najlepsze, co możesz ofiarować. Jeśli chcesz sprawić komuś prawdziwą radość, a przy tym go zaskoczyć, postaw na kartę podarunkową.

Karty podarunkowe – co można znaleźć w ofercie

Wybór voucherów jest niemal nieograniczony. Klasyczne propozycje to na przykład karta podarunkowa do sklepu multimedialnego lub drogerii, zaproszenie do kina czy teatru albo profesjonalny masaż. Dużą popularnością cieszą się też oferty ekstremalnych przeżyć – skoki na bungee i ze spadochronem albo rajdy samochodowe. Często kupuje się w prezencie także vouchery na luksusowe rozrywki jak pełny pakiet SPA czy kolacja w ekskluzywnej restauracji. Można nawet zaprosić bliską osobę na specjalnie zorganizowany, kilkudniowy wyjazd w ciekawe miejsce. Osobną kategorię stanowią zaś wszelkie warsztaty, kursy i szkolenia z różnych dziedzin.

Voucher to prezent dla każdego

Kartę podarunkową bez trudu można dopasować do osobistych preferencji danej osoby, dlatego jest to prezent wyjątkowo uniwersalny. Kobieta dbająca o urodę ucieszy się z zabiegu kosmetycznego, dobrym pomysłem dla aktywnego mężczyzny będą lekcje squasha. Wśród propozycji są między innymi  degustacje rozmaitych przysmaków dla miłośników sztuki kulinarnej, rozrywka w wirtualnej rzeczywistości dla fanów gier, wyjazd w Bieszczady dla weteranów górskich szlaków i wiele więcej. Dostępne są także vouchery przeznaczone specjalnie dla dzieci, na przykład kreatywne warsztaty, albo dla seniorów, chociażby lekcje jogi. W tak szerokiej ofercie znajdzie się prezent dla każdego.

Karta podarunkowa na każdą okazję

Bon podarunkowy na prezent sprawdzi się zawsze. To fantastyczny pomysł na urodziny albo imieniny, można położyć go też pod choinką lub sprezentować na Mikołaja. Są karty podarunkowe dedykowane na specjalne okazje, na przykład romantyczny rejs statkiem na Walentynki albo sesja fotograficzna dla młodej pary – ciekawy prezent ślubny. Dlatego też voucher wyratuje cię w sytuacji, kiedy nie masz żadnego pomysłu na podarunek. Nie wiesz, co kupić rodzicom na święta albo dziewczynie na rocznicę związku? Zajrzyj na superprezenty.pl.

Są osoby, które cenią sobie tradycyjne upominki, ale nawet w tym przypadku nie trzeba od razu się zniechęcać. Warto próbować nowych rzeczy i prezent w postaci vouchera może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

 

fot. mat. sponsora