Kiermasz dla SP w Gozdowie. Podziękowania [ZDJĘCIA]

Pomimo tego, że pogoda nie sprzyjała 3 grudnia 2022 roku, to kiermasz ciast, stroików, rafinady i pysznego miodu w Werbkowicach, można zaliczyć do udanych, bowiem udało się zebrać 11 721,51 złotych.

Reklamy

A to wszystko dzięki dobrym ludziom, którzy zechcieli kupić te wspaniałe specjały, z których dochód w całości został przeznaczony na olej opałowy dla Szkoły Podstawowej im. Kolejarzy Ofiar II Wojny Światowej w Gozdowie. Jak widać, determinacja społeczności Gozdowa jest ogromna i robią wszystko, żeby przetrwać zimę i zapewnić ciepełko dzieciom.

To była akcja nadzwyczajna – mówi mama ucznia z Gozdowa, który bardzo nie chce w środku roku być przeniesiony do innej szkoły. Cała wieś piekła ciasta i robiła stroiki, piękne stroiki – do tej pory nikt nie wiedział, że w Gozdowie mieszkają tak zdolni ludzie. Bo wszystkim przyświecał jeden cel, żeby jak najdłużej udało się utrzymać S.P. w Gozdowie.

Reklamy
­
Dziękujemy!

Bardzo wdzięczne dzieci i cała społeczność Gozdowa serdecznie dziękują wszystkim dobrym ludziom, którzy przyszli 3 grudnia 2022 na kiermasz do Werbkowic, 4 grudnia 2022 na kościelny plac w Gozdowie i wspomogli tak bardzo szczytny i bardzo ważny dla cel.

27 listopada 2022 roku w budynku Szkoły w Gozdowie, piękny koncert zagrał wspaniały muzyk i człowiek Waldek Kondraciuk, specjalnie dla dzieci z Gozdowa, które śpiewały razem z nim. Podczas koncertu udało się zebrać do puszek 3027 zł.

Ogromne podziękowania płyną też do piekarni za pyszne ciasto, cukrowni za cukier rafinada, panu Alfredowi za miód, który się sprzedał w mig. Dziękujemy sklepowi i spółdzielni za udostępnienie nam placu pod kiermasz. To dobro, jakie otrzymaliśmy od Państwa, dodało nam „skrzydeł” i wiary w to, że nasza walka ma sens, dla naszych dzieci i Szkoły Podstawowej w Gozdowie zrobimy wszystko, żeby przetrwała.

­

Komitet Społeczny „CIEPŁA KLASA”

Nr zbiórki 2022/4973/KS

­

P.S. Rodzice dzieci założyli zbiórkę publiczną, jeżeli ktoś z państwa chciałby jeszcze wesprzeć Szkołę w Gozdowie:

https://zrzutka.pl/645438?fbclid=IwAR2c0h-wTwBqehsGb-wHoyvWBRxiZEzHOig6uNQvypU9l8J7eptvHj6cyW4

W sklepie w Gozdowie (POM), dzięki uprzejmości właścicielki, znajduje się puszka, do której można wrzucić grosik na olej opałowy dla szkoły.

­

Danuta Muzyczka


­

info i fot. DM


Zobacz też:

Pomóżmy spełnić marzenia wicemistrzyni Europy Matyldy Bień

Pomóżmy spełnić marzenia wicemistrzyni Europy Matyldy Bień


Zerknij na Instagram →