Kierowanie to odpowiedzialność

HrubieszówMatcze

Reklamy

20 lipca w miejscowości Matcze gmina Horodło 18 – letni kierujący oplem podczas wymijania innego samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem wjechał w przydrożne zarośla, a następnie dachował. Kierującego oraz czterech pasażerów opla przewieziono do szpitala.

W poniedziałek 20 lipca o godzinie 18:00 dyżurny hrubieszowskiej Policji został telefonicznie powiadomiony o wypadku drogowym do którego doszło na drodze powiatowej w miejscowości Matcze gmina Horodło. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że 18- letni kierujący osobową astrą na łuku dwukierunkowej drogi w terenie niezabudowanym, wykonywał manewr wymijania z innym samochodem osobowym. Kierujący oplem w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w przydrożne zarośla, a następnie dachował.

Kierujący oraz czterej pasażerowie opla zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem był trzeźwy.

Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o ostrożność, bezpieczną jazdę oraz zdrowy rozsądek. Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to odpowiedzialność, zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego. Każdy kierujący ma obowiązek zachować szczególną ostrożność, stosować się bezwzględnie do przepisów ruchu drogowego oraz w każdym przypadku dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

info i foto
KPP w Hrubieszowie

Hrubieszow LubieHrubie 2009