Kolejna nagroda dla Młynarzy

W dniach 9 – 11 marca w Łodzi miał miejsce 43 Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA 2018. Do konkursu zakwalifikowano szesnaście podmiotów wykonawczych z całej Polski. Pośród nich znalazł się Teatr Piosenki Młyn z Hrubieszowa.

Reklamy

 

Młynarze wystapili w sobotnich przesłuchaniach konkursowych, podczas których spotkali się z entuzjastycznym przyjęciem Yapowej publiczności.

Jury najwidoczniej również było pod wrażeniem artystów z Hrubieszowa, ponieważ postanowiło przyznać Teatrowi Piosenki Młyn drugią nagrodę Yapy, a także zaproszenie do konkursu głównego 51 Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdy Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie i nominację do BAZUNY –  Ogólnopolskiego Turystycznego Przeglądu Piosenki Studenckiej w Owidzu.

Młynarze niezmiennie zdobywają uznanie w coraz dalszych rejonach naszego kraju. Cenieni są nie tylko za teksty, muzykę i aranżacje własnych utworów, ale również za profesjonalne ich wykonanie, szczerość i pasję oraz artystyczny klimat, jaki tworzą, kiedy znajdują się na scenie.

Teatr Piosenki Młyn wystapił w składzie: Adam Szabat, Tomasz Brudnowski, Marek Malec, Adrian Szuptarski i Marcin Maciejewski.

Z przyczyn losowych zabrakło w Łodzi części stałego składu Młynarzy. Z powodzeniem jednak i godnie zastąpili ich wyżej wymienieni panowie.

 

źródło i fot. TP Młyn

 


 

Zobacz też:

https://www.facebook.com/ospptyapa/videos/1632231663480857/

http://www.yapa.art.pl/2018/werdykt-jury-43-yapy/