23 kwietnia 2024

Komunikat PALPSM

HrubieszówHrubieszów

Uwaga! W związku z remontem sali gimnastycznej SP nr 3 w Hrubieszowie, ostatnia kolejka PALPSM rozegrana zostanie dopiero 11 kwietnia 2010 roku.

***

Ostatnia kolejka przebiegać będzie w następujący sposób:

11.04.2010 hala SP nr 3 w Hrubieszowie

godz. 10.00 Zbiórka przedmeczowa
godz. 10.20 Nauczyciele : LO Horodło
godz. 11.10 Prywaciarz : LO Horodło
godz. 12.10 Staszic : ZS nr 1
godz. 13.00 Kościuszko : Dołhobyczów
godz. 14.00 Pawex : AT Orlen Gaz
godz. 15.10 Podsumowanie rozgrywek rozdanie nagród, zakończenie rozgrywek ligowych

Zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki w Hrubieszowie i powiecie hrubieszowskim, ponieważ nasza liga zagra po raz ostatni (w tym sezonie mam nadzieję), a emocji z pewnością nie zabraknie.

Tabela rozstrzyga już o miejscach 10 i 9. Natomiast miejsce siódme rozstrzygnie się w bezpośrednim pojedynku pomiędzy LO Horodło, a Prywaciarzem. Dodajmy, że Horodło zagra wcześniej z Nauczycielami i najprawdopodobniej przed meczem z Prywaciarzem wyrówna się z nim punktami. Mecz pomiędzy ZS nr 1 i Staszicem będzie jednocześnie meczem o piąte miejsce. Kolejny mecz Kościuszko – Dołhobyczów będzie, co prawda, „tylko” meczem prestiżowym, ale zapewne walka w tym pojedynku będzie bardzo zacięta. Kościuszko w turnieju międzynarodowym przegrał tylko z Matem Zamość vel Cukrownią Strzyżów, podobnie Dołhobyczów. Będziemy, więc mieli taką „dogrywkę” międzynarodowego.

Na deser dostaniemy pojedynek o pierwsze miejsce. AT Orlen Gaz ciągle jeszcze Mistrz Powiatu Hrubieszowskiego z ubiegłego roku zagra z Pawexem, zwycięzcą tegorocznej edycji ligi zamojskiej. Na razie na czele tabeli Pawex. Orlen musi zwyciężyć 2:0 aby wygrać ligę po raz trzeci.

***

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży
Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie „Dla Szkoły”