KSW 41 – ostatnia gala w 2017 roku – kto z kim się na niej zmierzy?

23 grudnia 2017 roku w katowickim Spodku odbędzie się 41. gala KSW. Najbardziej znana federacja sprawiła najlepszy prezent świąteczny miłośnikom mieszanych sztuk walki. Ostatnie takie wydarzenie w Spodku miało miejsce aż 7 lat temu, kiedy to mieliśmy okazję obejrzeć drugą walkę w karierze Mariusza Pudzianowskiego. Kto będzie się zmierzy w Katowicach w tym roku?

Reklamy

 

KSW 41 – karta walk

Federacja sztuk walki oficjalnie ogłosiła do tej pory zaledwie cztery walki, które odbędą się tego wieczora w katowickim Spodku.

W kategorii wagowej do 66 kg ogłoszone zostały dwie walki:

Marcin Wrzosek vs Roman Szymański – 3 rundy po 5 minut

Kleber Koike Erbst vs Artur Sowiński – 5 rund po 5 minut (walka o pas)

W kategorii wagowej do 77 kg ogłoszono jedną walkę:

Borys Mańkowski vs Dricus Du Plessis – 5 rund po 5 minut (pierwsza walka wieczoru)

W kategorii wagowej do 120 kg ogłoszono jedną walkę:

Tomasz Oświeciński vs Popek Monster – 3 rundy po 5 minut (druga walka wieczoru)

KSW na bieżąco będzie uzupełniało kartę walk. Pozostaje nam tylko czekać na informacje o kolejnych zawodnikach.

 

Walka celebrytów KSW 41

Federacja Sztuk Walki zaplanowało na ten wyjątkowy wieczór walkę celebrytów. Jeden z najbardziej popularnych polskich raperów (Popek Monster) zmierzy się ze znanym aktorem znanym z filmów Patryka Vegi – „Pitbull. Nowe porządki”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” oraz „Botoks” – Tomaszem Oświecińskim.

Obaj zawodnicy bardzo ciężko przygotowują się do tej walki. Będą na nich patrzyć miliony Polaków przed telewizorami oraz w Spodku. Zarówno Popek Monster jak i Strachu uwielbiani są przez setki tysięcy ludzi, więc ciąży na nich ogromna presja. Na ten moment ciężko jest stwierdzić kto ma większe szanse na wygraną.

 

KSW 41 – kiedy, jak i gdzie?

41 edycja KSW została zaplanowana na 23 grudnia tego roku. Każdy fan mieszanych sztuk walki w ten sposób otrzymał właśnie najlepszy prezent pod choinkę. Najbardziej znana organizacja w Polsce zaplanowała galę dzień przed wigilią Bożego Narodzenia.

Bilety na KSW 41 można kupić w sklepach internetowych zajmujących się sprzedażą biletów. Ceny za pojedynczą wejściówkę na zwykłe trybuny zaczynają się od 160 zł.

Dla osób, które nie zdążą z zakupem biletów na KSW mogą obejrzeć transmisję całego wydarzenia ze swojego domu. Dostęp do PPV KSW 41 będzie prawdopodobnie będzie kosztował tyle samo, co przy poprzednich edycjach, czyli około 40 zł.

Podsumowanie KSW 41

Największa gala sztuk walki po siedmiu latach powraca do katowickiego spodka. Wcześniejsze wydarzenie odbyło się 7 maja 2017 roku, kiedy to Mariusz Pudzianowski wygrał swoją drugą walkę w swojej karierze. KSW 41 w Katowicach odbędzie się dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia, co z pewnością jest świetnym prezentem dla każdego fana sztuk walki. Z kupnem biletów należy się pośpieszyć, ponieważ sprzedają się one w ekspresowym tempie. Zasługą tego jest prawdopodobnie walka celebrytów (Popek Monster vs Strachu).

 

fot. mat. sponsora