Magistrat o współpracy z Magdą Gessler

Zaproponowano nam włączenie nowych potrwa według przepisu Pani Magdy Gessler,ale nie podano nam przepisów, informując,iż to nie ma znaczenia dla programu, ponieważ to nie o tym program.

Reklamy

Oświadczenie opublikowane na profilu FB Restauracji Magistrat:

Jako właściciel Restauracji Magistrat oświadczam, iż szablonowe menu zaproponowane przez Kreatorkę Smaku zostało zachowane i funkcjonuje do dziś.

Zaproponowano nam włączenie nowych potrwa według przepisu Pani Magdy Gessler, ale nie podano nam przepisów, informując, iż to nie ma znaczenia dla programu, ponieważ to nie o tym program.

„Nie wyrzucę Wam z menu, tego co sie sprzedaje” – to są słowa  Pani Magdy podczas rozmowy na temat fastoodów w naszej karcie.

Wiem,że to Ona ma władze i pieniadze i większe poparcie, ale proszę zrozumieć, nam chodziło o wykreowanie czegoś, co bedzie identyfikowane z nami (menu z kolacji głównej) i to jest i będzie i funcjonuje świetnie.

ZA TO DZIEKUJĘ STACJI TVN I PANI MAGDZIE, ale musimy też dostosować się do otaczającego nas rynku i na czymś zarabiać na utrzymanie naszych rodzin… i o tym była mowa z ekipą TVN oraz Panią Magdą.

Szkoda tylko, że to wykorzystano przeciwko nam.źródło: http://www.facebook.com/restauracjamagistrat