21 czerwca 2024

Mateusz Klamer laureatem projektu stypendialnego (ZDJĘCIA)

Uczeń hrubieszowskiego Zespołu Szkół nr – Mateusz Klamer został laureatem projektu stypendialnego III edycji Programu „Lider wiedzy i ochrony środowiska”.

Reklamy

6 grudnia 2021 roku, w Zamościu, miała miejsce finałowa gala projektu Lider Wiedzy I Ochrony środowiska. Wśród laureatów znalazł się uczeń Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie – Mateusz Klamer z klasy 3CP!

Program „Lider wiedzy i ochrony środowiska”, trwający od kwietnia do października tego roku, to wielozadaniowa inicjatywa, ucząca praktycznej aktywności ekologicznej, współdziałania, angażująca ucznia i lokalne instytucje oraz rodzinę i przyjaciół do skutecznych działań proekologicznych.

Reklamy

Projekt organizowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, Kuratorium Oświaty w Lublinie, pod patronatem Ministra, ze wsparciem parlamentarzystów Ziemi Lubelskiej.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli projekt, dzielili się swoją wiedzą, pasją, umiejętnościami. Dla młodego człowieka to dobrze rokujące doświadczenie.

Reklamy

Opiekunem ucznia jest Anna Szadowska.

­

Relacja z gali finałowej w Panoramie lubelskiej (od 13 min i 50 sekundy) »

Wyniki konkursu »

­

(info i fot. ZS nr 3, Panorama Lubelska – screen)


Zobacz też:

Kościuszko: Honorata Dobrowolska laureatką konkursu!

Kościuszko: Honorata Dobrowolska laureatką konkursu!