14 kwietnia 2024

MBP: Spotkania autorskie z Grażyną Jeromin-Gałuszką oraz Michałem Książkiem

Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie zaprasza na spotkania autorskie z Grażyną Jeromin-Gałuszką oraz Michałem Książkiem.

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie zaprasza na spotkanie autorskie z Grażyną Jeromin-Gałuszką – autorką powieści: „Złote nietoperze”, „Magnolia”, „Długie lato w Magnolii”, „Kobiety z Czerwonych Bagien”, „Nie zostawiaj mnie”, „Gdybyś mnie kochała” oraz „Legenda”.

Spotkanie odbędzie się w środę 18 października w sali GotArt HDK o godz. 17.00. Stanowi jedno z kilku wydarzeń organizowanych przez MBP w ramach realizacji projektu z Budżetu Obywatelskiego.

 

***

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie zaprasza na spotkanie autorskie z Michałem Książkiem – kulturoznawcą, przyrodnikiem, przewodnikiem syberyjskim, autorem książek „Jakuck”, „Droga 816” oraz tomiku poezji „Nauka o ptakach”.

Spotkanie odbędzie się w piątek 20 października w sali GotArt HDK o godz. 17.00. Stanowi jedno z kilku wydarzeń organizowanych przez MBP w ramach realizacji projektu z Budżetu Obywatelskiego.

 

 MBP