21 czerwca 2024

Melbourne shuffle w pod HDK-iem

======================================

Reklamy

City Group Shufflers:
-Peter http://www.youtube.com/user/peter5230
-Aprilman http://www.youtube.com/user/aprilman667
-Vister http://www.youtube.com/user/535MARINE
-Varnish http://www.youtube.com/user/rav0811?f…
-Zephir http://www.youtube.com/user/Hrycek112
-Mr.Volturi

======================================

Reklamy

tracklist:
-requim for a dream soundrack
-tinnitus dj team – tinnitus
-organ donors – blackout (luca antolini’s under the knife remix)
-travis baxter – heaven & earth (Chris & Matt Lidd rmx)
-amber d – amber’s theme (alex kidd vs kidd kaos rmx)
-ben gold feat. senadee – today (original mix)

======================================

Reklamy

Jest nas 6, z czego 2 doszło wczoraj, i są początkujący – Zephir i Mr.Valturi. A ja, czyli Varnish oraz Peter, Vister i Aprilman jesteśmy grupą od wiosny tego roku… Można powiedzieć, że założylismy tę grupe, choć Peter i Aprilman tańczyli razem pod HDKiem jeszcze w tamtym roku.

To ich filmik:

Pierwszy zaczął tańczyć Peter ok. 2 lata temu. Zobaczył filmik na youtube i znalazł filmik instruktażowy (tzw. tutorial) i zaczął to ćwiczyć. Aprilman chodził z nim do jednej szkoły, no i też zaczął tańczyć. Później Peter poszedł do szkoły mechanicznej i razem do klasy chodzi z Visterem. A ja poznalem ich, gdy zobaczyłem wlaśnie ich filmik na youtube, wpisując „Hrubieszów”.

Tańczę 7 miesięcy – zacząlem w lutym. Peter, tak jak pisalem, ok. 2 lat – tak jak Aprilman, Vister ok 10 miesięcy. A Ci nowi – Zephir i Mr. Valturi ok. 2 miesięcy.

Tak, jak wszyscy, nauczyliśmy się tego tańca z tutoriali na youtube. W Polsce nie ma żadnej szkoły tego tańca. Zostaje tylko youtube lub nauka u kogoś, kto to tańczy.

Spotykamy się od czasu do czasu, najlepsze miejsce to jak uznaliśmy to HDK – duży plac, no i centrum, każdemu wygodnie dojść.

Ja i Peter jesteśmy w klanie Lubelskim czyli East Side Dominators. Ogólnie taniec w Polsce jest od ok 3 lat. Ten taniec to nasza pasja!

***

Info: rav0811