Międzynarodowy Teatr Baniek Mydlanych po raz pierwszy w Hrubieszowie! [ZDJĘCIA]

Już wkrótce, po raz pierwszy w Hrubieszowie wystąpi międzynarodowy Teatr Baniek Mydlanych.

Reklamy

Przedstawienie odbędzie się 29 marca 2023, o godz.18.00, w Hrubieszowskim Domu Kultury (Kino Plon).

TEATR BANIEK MYDLANYCH

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym znów spotkamy się ze znanymi już bohaterami Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem.

Reklamy

­

Czekają na nas olbrzymie Bańki Mydlane w nowych kształtach i kolorach!

Teatr Baniek Mydlanych ponownie wyrusza w trasę koncertową po Polsce!

Więcej informacji dostępnych jest na: https://pankoncert.pl/teatr-baniek-mydlanych/

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

Zanurzcie się do świata dzieciństwa i radości całą rodziną!

­

Tajemnica Bańki Szczęścia

Zapraszamy do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia…I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas – osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?

Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody! Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości.

A więc do przodu! Wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia! Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie.

­

Ważne informacje:

Polecamy dla dzieci od 2 do 10 roku życia!

Czas trwania występu – 1 godzina.

Dzieci do 2,5 roku mogą wejść bezpłatnie i siedzieć na kolanach rodzica (nie potrzebują własnego biletu).

Uwaga:

* Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

* Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.info i fot. Teatr Baniek Mydlanych


Zobacz też:

Hrubieszowscy maratończycy rywalizowali w Hiszpanii [ZDJĘCIA]

Hrubieszowscy maratończycy rywalizowali w Hiszpanii [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →