Miss Skafandra – głosuj na kandydatki z Hrubieszowa

Jeśli w czasie Walentynek Twoja skrzynka pocztowa jest zapchana, wszędzie, gdzie się pojawisz towarzyszą Ci rozmarzone spojrzenia mężczyzn, a matka natura była dla Ciebie wyjątkowo łaskawa, jesteś idealną kandydatką do konkursu „Miss Skafandra”. Poszukiwane są w nim dziewczyny, które przyciągają uwagę swoją urodą i intrygują swoim charakterem.

Reklamy

Na przyszłą Miss zamojskiej akademickiej gazety „Skafander” czekają nie lada nagrody, jak np. karnety do salonów kosmetycznych i fryzjerskich, sesja zdjęciowa, książki i pendrivy. Łączna wartość nagród to 800 zł, a może ona jeszcze wzrosnąć w trakcie trwania konkursu. Wicemiss Skafandra również nie skończy konkursu bez nagrody pocieszenia.

Niech przyszłe kandydatki nie boją się krytycznych spojrzeń jury, ponieważ takich nie będzie. 

By było sprawiedliwie, to Czytelnicy za pomocą dawania „lajków” na naszej Facebookowej stronie (www.facebook.com/skafander.info) zdecydują o tym, która z Was zdobędzie tytuł najpiękniejszej. Sylwetki kandydatek będą również prezentowane w kolejnych numerach naszej gazety.

Nie zapominajcie o tym, że liczy się także piękne wnętrze. Abyście miały możliwość jego zaprezentowania, pod zdjęciami pojawią się krótkie informacje, które przybliżą Czytelnikom Waszą osobę. Kto wie, być może to właśnie ciekawa osobowość którejś z kandydatek przechyli szalę zwycięstwa na jej korzyść.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w maju, ale w myśl zasady „kto pierwszy ten lepszy” warto już teraz zastanowić się nad uczestnictwem. Te z Was, które zdecydują spróbować swoich sił w konkursie, proszone są o przesłanie na redakcyjnego maila skafander.info@gmail.com swojego zdjęcia wraz z następującymi informacjami:

Imię i nazwisko:
Szkoła:
Zainteresowania:
Kilka słów o sobie:
(Ewentualnie motto/dewiza):
 
 

 
 
Zagłosuj na kandydatki z Hrubieszowa:
 

Kandydatka nr 5 – Angelika Buczek (ZS nr 1 Hrubieszów)

Kandydatka o sobie:
Witam, mam na imię Angelika Buczek, urodziłam się 28.11.1995 r., mam 18 lat. Obecnie uczęszczam do 2 klasy Szkoły Zawodowej w Hrubieszowie w zawodzie fryzjer oraz odbywam 3-letnią praktykę w salonie fryzjerskim „Metamorfoza”, położonym w centrum Hrubieszowa. Interesuję się fotografią i pragnę swoją przyszłość urozmaicać w tym kierunku. Od 4 lat zajmuję się fotografią i miałam okazję pracować jako fotoreporter dla pisma internetowego Hrubieszow.info. Jestem osobą ambitną i kreatywną, lubię wyzwania i jestem gotowa osiąganie nowych celów. W przeciągu tych 4 lat moje życie ciągle się zmieniało, interesował mnie modeling i i praca hostessy, moje marzenia spełniały się, ponieważ kilkukrotnie miałam okazję być zatrudniona jako hostessa na różnych uroczystościach, ponadto miałam jedną sesję zdjęciową.
Kandydatka nr 12 – Katarzyna Walczuk (LO im. Stanisława Staszica w Hrubieszowie)

Kandydatka o sobie:
Mam na imię Kaśka. Chodzę do Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie. Jestem perfekcjonistką, stawiam dokładność na pierwszym miejscu. Cenię sobie szczerość. Moi znajomi uważają mnie za pełną życia gadułę. Od najmłodszych lat interesuję się fotografią, motocyklami i wizażem. Jestem osobą komunikatywną, otwartą na świat, dlatego też szybko nawiązuję nowe znajomości, przez co mogę wiele doświadczyć. Jestem pozytywnie nastawiona do życia, spontaniczna, ale również wrażliwa i zdecydowana.
Kandydatka nr 16 – Karolina Wiśniewska (ZS nr 3 Hrubieszów)

Kandydatka o sobie:
Karolina (18 lat… „minęło jak jeden dzień” :)) Obecnie uczęszczam do ZS nr3 w Hrubieszowie i uczę się głównie języków obcych, z którymi wiążę przyszłość. Krótko zwięźle i na temat: „odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale”.
Wszystkie kandydatki można zobaczyć tutaj:


www.skafander.info