Narkotyki – inna rzeczywistość

Werbkowice

Reklamy

W Zespole Szkół w Werbkowicach odbyła się VI edycja powiatowego konkursu profilaktycznego dla gimnazjalistów pt: NARKOTYKI – INNA RZECZYWISTOŚĆ.

Celem konkursu jest przeciwstawienie się zagrożeniom, jakie niesie za sobą zażywanie środków psychoaktywnych przez dzieci i młodzież oraz realizacja programu profilaktyki. Pomysłodawcą i realizatorem jest pedagog szkolny, Zuzanna Ciesielczuk.

W konkursie wzięło udział 7 trzyosobowych drużyn gimnazjalistów z Mircza, Sahrynia, Tyszowiec, Trzeszczan, Zespołów Szkół nr 1 i 2 w Hrubieszowie oraz Werbkowicach.

Komisja Konkursowa w składzie – Anna Baj, Zuzanna Ciesielczuk, Agnieszka Marciniuk, Danuta Wojtowicz – wyłoniła zwycięzców:

1 miejsce – Paulina Roch z Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie
2 miejsce – Ewelina Buchajczuk z Gimnazjum w Mieczu
3 miejsce – Aleksandra Baj z Gimnazjum w Trzeszczanach.

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Komisję Antyalkoholową, działającą przy Urzędzie Gminy w Werbkowicach, pozostali uczestnicy – dyplomy, a ich opiekunowie podziękowania za udział.

Konkurs uświetniła grupa teatralna naszego gimnazjum z przedstawieniem profilaktycznym „Kopciuszek” oraz recital Darii Ciesielczuk, uczennicy III klasy gimnazjalnej Zespołu Szkół w Werbkowicach.

Info i foto:
Zespół Szkół w Werbkowicach

zobacz zdjęcia »