24 maja 2024

Nie było spotkania mieszkańców Hrubieszowa z posłem PO Mariuszem Gradem

W minioną sobotę w Hrubieszowskim Domu Kultury miało odbyć się spotkanie mieszkańców Hrubieszowa z posłem Platformy Obywatelskiej Mariuszem Gradem w ramach programu „Plan dla Polski”. Spotkanie nie doszło do skutku z powodu… niskiego, a w zasadzie ŻADNEGO zainteresowania publiczności!

Nie wiem, czy o mityngu zawiadamiały plakaty rozwieszone po mieście i ile ich było. Szczerze mówiąc, ja dowiedziałem się o spotkaniu, które miało się odbyć w sobotę o godz. 17:30, w tym samym dniu (przy okazji wieczoru autorskiego Stanisłay Burdy), około godz. 17 od jednego z pracowników HDK… (mac)

 

Otrzymałem mailem nastepujące pytania (personalia autora znane redakcji) do posła Mariusza Grada, które mam nadzieję, za naszym pośrednictwem trafią do adresata:

 

My mieszkańcy Hrubieszowa chcieliśmy zadać kilka pytań posłowi Platformy Obywatelskiej panu Mariuszowi Gradowi.

 

Oto te pytania:

1. Czy głosował Pan za likwidacją Sadu Rejonowego w Hrubieszowie?

2. Jakie podjął Pan działania w celu nie likwidowania Rejonu Energetycznego Hrubieszów i Posterunków Energetycznych Werbkowice, Poturzyn i Grabowiec?

3. Czy działania związane z likwidacją Sądu Rejonowego, Rejonu Energetycznego, obniżenia rangi ZUS i KRUS nie maja na celu likwidację Powiatu Hrubieszowskiego?

4. Jeżeli na obradach Sejmu zostanie postawiona kwestia likwidacji Powiatu Hrubieszów zagłosuje Pan za czy przeciw?

5. Wielką szansą dla naszego Powiatu jest rozwój energetyki odnawialnej (biogazownie, wiatraki, fotowoltaika) jakie podjął Pan działania w tym kierunku. Na jakim etapie w pracach Sejmu jest ustawa o Odnawialnych Źródłach Energii?

6. Jakie podjął Pan działania w celu przeciwdziałania nepotyzmowi w obsadzaniu stanowisk w administracji państwowej oraz spółkach Skarbu Państwa, czy tylko czynnie Pan uczestniczy w tym procesie?

 

Foto: X (imię i nazwisko znane redakcji)