Odpowiedź na komentarz

Hrubieszów Odpowiadamy na komentarz: „Dajcie Dziewczynom Lepszego Trenera”
Oto on: „Śmiech na sali… Ten cały trener już kiedyś prowadził sekcje w reczną i jak to się skończyło, że wystawił wszystkich do wiatu. Płakać mi się chce jak widze takich ludzi jak on ;/
data dodania: 2008-11-30 23:40
dodał: Dajcie Dziewczynom Lepszego Trenera”

Reklamy

Drogi Kolego!
Najłatwiejszą rzeczą jest krytykować. Jeśli została powołana sekcja piłki ręcznej dziewcząt przy współpracy i namaszczeniu władz Miasta, które podjęły się uzdrowienia tej dyscypliny.

Pan Mieczysław, który wśród wielu kolegów, byłych zawodników (zapraszamy do współpracy) – ma duże zaufanie. Pan Mieczysław poprzez pracę z osobami niepełnosprawnymi w Olimpiadach Specjalnych osiąga sukcesy na skalę krajową i międzynarodową oraz swoją postawę w latach poprzednich udowodnił, że jest osobą właściwą, co niewątpliwie mogą potwierdzić ludzie, którzy znają Go od wielu lat.

Pan Mieczysław chce się podjąć tego, co dawno legło w gruzach. Szanujmy ludzi, którzy myślą nie tylko o sobie. Nie rzucajmy im kłód pod nogi. Jeśli by się udało, myślimy, że całe Miasto będzie miało się z czego cieszyć.

„Śmiech na sali” to to, co ma miejsce w MKS „Unia” – od prawie 10 lat prowadzone są zajęcia Piłki Ręcznej chłopców i nie ma przynajmniej jednej drużyny w rozgrywkach ligi wojewódzkiej.

Pan Mieczysław Śliwiński owszem prowadził zajęcia Piłki Ręcznej z dziewczętami, ale były to osoby tylko z jednej szkoły (dokładnie z Gimnazjum nr 2) i były one przygotowywane do zawodów szkolnych.

To, co teraz jest tworzone ma polegać na zebraniu najzdolniejszych dziewcząt ze wszystkich szkół. Jest to robione po raz pierwszy, nie było w historii Hrubieszowa dziewczęcej drużyny piłki ręcznej, która grałaby w lidze wojewódzkiej. Więc zarzuty stawiane pod adresem pana Mieczysława Śliwińskiego są niczym nie poparte.

A może czas najwyższy promować wszystkie dyscypliny sportu, do uprawiania których są chętni – przecież nie wszyscy będą grać w piłkę nożną. Dziewczęta wybiorą siatkówkę, koszykówkę czy właśnie, jak to ma miejsce w chwili obecnej, w UKS „Grześ” piłkę ręczną.

Prezes UKS „Grześ”
Krzysztof Dąbrowski