Odpowiedzą za pobicie

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców pobicia, 22- letniego i 32- letniego mieszkańca miasta, którzy będąc pod wpływem alkoholu pobili 23- letniego mężczyznę. Obecnie sprawcy przebywają w policyjnym areszcie. Wkrótce usłyszą zarzuty. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

***

Wczoraj (27.09.2009) hrubieszowscy policjanci około 2: 00 w nocy otrzymali telefoniczne zgłoszenie, że na ulicy Piłsudskiego w Hrubieszowie bije się trzech młodych mężczyzn. Na miejscu policjanci ustalili, że 23- letni mieszkaniec Turkowic, po wyjściu z pobliskiego lokalu udał się na przystanek autobusowy. W drodze na przystanek został zaatakowany przez dwóch nieznajomych mężczyzn. 22 – latek i jego 32 – letni kompan bili go i kopali po całym ciele.

Policjanci zatrzymali sprawców. Mieszkańcy Hrubieszowa trafili do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania sprawcy byli pijani. 22 – latek miał 2,16 promila alkoholu, natomiast 32 – latek miał blisko 2 promile. Mężczyźni usłyszeli zarzuty. Za to przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

info
KPP w Hrubieszowie

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009