Piotr Szymański i Kraków! Niezwykła metamorfoza artysty

Piotr Szymański urodził się w Hrubieszowie, a wychował w Zamościu. Obecnie mieszka i tworzy w Krakowie skąd pochodzi jego dziadek ze strony matki. Od ostatnich wydarzeń artysty i poważnych występów w Telewizji Polskiej minęło kilka miesięcy.

Reklamy

 

Piosenka p.t. „Powołanie” napisana przez Piotra do słów znanego barda Jana Kondraka zyskała aprobatę Telewizji Polskiej i wybitnego dziennikarza muzycznego Marka Sierockiego.

To jednak nie jest koniec zaskakującej działalności artysty, ponieważ w Krakowie nagrywa właśnie teledysk do swojej najnowszej piosenki. Zaprosił do współpracy aktorkę Magdalenę Smoławską oraz młodzież licealną z Wolnej Szkoły Waldorfskiej, w której pracuje jako nauczyciel.

Autorem muzyki do najnowszej piosenki jest Dariusz Tokarzewski z zespołu VOX, a słowa napisał ponownie Jan Kondrak. Gitary nagrał Waldemar Kondraciuk, realizacją nagrania muzycznego, programowaniem zajął się Tomasz Brudnowski.

Piotr Szymański pracuje również nad swoim wizerunkiem. Jak sam przyznaje – stało się to również dzięki internautom komentującym go na łamach naszego portalu. Byli dość pozytywnie nastawieni, jeżeli chodzi o walory muzyczne, jednak zwracali uwagę na nadmierną wagę i słaby wizerunek. Dzięki odpowiednim decyzjom i pracy nad sobą, udało się to zmienić.

Teledysk realizuje Studio Filmowe BRUNO. Redakcja LubieHrubie gratuluje sukcesów i czeka na premierę nowego klipu.