PO PROSTU

Zespół PO PROSTU powstał w styczniu 2006 roku z inicjatywy młodych, chcących coś wspólnie zdziałać ludzi. Są różni, jednak łączy ich miłość do muzyki.

Reklamy

Skład zespołu tworzą : Mateusz Biczak – wokalista, Tomasz Woźniak – gitara solo/rytmika, Marcin Małecki – instrumenty klawiszowe, Ernest Rezler – gitara basowa i Tomasz Morzydusza – perkusja .

Cała piątka uczy się w drugiej klasie Gimnazjum Publicznego, przy którym też prowadzą swoją działalność. Do tej pory zagrali tylko pięć publicznych koncertów: Choinkę w Staszicu, Dzień Kobiet w Staszicu, dyskotekę w Słoneczku, festyn przy Słoneczku oraz konkursowy występ na VIII Powiatowym Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Piosenki, gdzie zespół zdobył wyróżnienie.

Zespół stara się grać muzykę, która znajduje się w granicach ich możliwości technicznych. Ich rozwijanie warunkowane jest jednak brakiem czasu na wspólne próby oraz niedoborem odpowiedniego sprzętu.

PO PROSTU rozważy każdą propozycję dotyczącą zaprezentowania swoich umiejętności, stąd prośba o informowanie o wszelkich imprezach odbywających się w regionie.

Jednym słowem – PO PROSTU to młodzi ludzie chcący zaistnieć oraz rozwijać swoje umiejętności. Chłopcy obecnie pracują nad kolejnymi utworami, które mogliby zaprezentować przy najbliższej okazji.

Co z tego wyniknie? Niedługo się okaże…

Strona internetowa:
www.poprostu.hrubieszow.info

Kontakt z zespołem: gg 657716

tekst: PP
red: mac

zobacz zdjęcia >>