Pobór nowych redaktorów do LubieHrubie!

Po wyjeździe redaktora naczelnego, Maćka, przyszedł czas i dla nas: Muniu i Nieśka, wyjeżdżają na wakacyjny urlop. Poszukujemy zatem dwóch, może trzech osób, które przynajmniej przez najbliższe dwa miesiące zgodzą się i pomogą nam w prowadzeniu gazety. Nie chcemy, aby przez ten gorący – dosłownie i w przenośni – okres, ze względu na wiele imprez i wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, przestały ukazywać się aktualności z regionu na łamach naszej gazety LubieHrubie.

Reklamy

br />Osoby, których poszukujemy powinny posiadać swój własny aparat cyfrowy, stały dostęp do Internetu, a przede wszystkim chęci i umiejętności w pisaniu tzw. newsów. Potrzebna jest także osoba, zorientowana od strony technicznej, która ewentualnie w razie jakiś problemów potrafiłaby je rozwiązać.

Praca ta ma charakter społeczny, gdyż nie otrzymujemy za nią żadnego wynagrodzenia, prócz satysfakcji i możliwości poznawania nowych osób, co oczywiście wiąże się z pracą prawdziwego dziennikarza. Nie ukrywamy, że jest to zajęcie niejednokrotnie wyczerpujące i nużące, a czasem nawet niebezpieczne, gdyż nie wszyscy są przychylni idei tej gazety. Jeśli jednak jesteś zainteresowana/y współpracą z LubieHrubie, planujesz związać swoją przyszłość z kierunkami humanistycznymi, to prosimy o kontakt, a przede wszystkim o pomoc. Dodam jeszcze, że wzmianka o pracy w lokalnej gazecie ładnie wygląda w CV…

Czekamy na zgłoszenia. Kontaktować się z nami można poprzez: e-mail, GG, bądź telefon komórkowy – dane są w dziale kontakt.