22 lipca 2024

Podarunek dla fanów szybkich aut

Największym marzeniem fanów szybkich aut jest przejażdżka takimi kultowymi autami, jak Ferrari, Lamborghini czy McLaren. Warto też sprezentować im jazdę Mustangiem po ulicach dużego miasta. Fanom mocnych wrażeń poleca się jazdę na dwóch kołach po zamkniętym torze wyścigowym.

Reklamy


Jazda sportowymi autami na torze wyścigowym – Ferrari, Lamborghini, McLaren

Każdy fan szybkich samochodów będzie zachwycony, gdy zabierze się go na profesjonalny tor wyścigowy, gdzie będzie mógł przejechać się jednym z wymarzonych aut. Firmy zajmujące się udostępnianiem tych pojazdów mają do zaoferowania m.in. Ferrari 458 Italia o mocy 570 koni mechanicznych, Lamborghini Gallardo o maksymalnej prędkości ponad 300 km/h czy Mitsubishi Lancer – samochód idealnie dostosowany do jazdy terenowej. Dodatkowo istnieje też możliwość przejazdu kilkoma autami, aby porównać ich moc i wybrać swój idealny pojazd. Dzięki atrakcji można też podszkolić swoje umiejętności za kółkiem. Aby wybrać taki prezent, należy udać się na stronę go-racing.pl i wykupić dany voucher. Jazda sportowymi autami po torze wyścigowym jest idealnym prezentem dla męża lub ojca na urodziny. To również świetna okazja na spędzenie wieczoru kawalerskiego fana motoryzacji.

Reklamy

 

Przejazd Mustangiem GT po mieście

Mustang GT to ikona amerykańskiego stylu, która jest produkowana od 1964 roku. Ryk silnika tego pojazdu o mocy prawie 500 koni mechanicznych słychać z oddali. Napęd na tył sprawia, że pojazd doskonale sprawdza się na zakrętach. Świetnym prezentem dla fanów tego typu aut jest zafundowanie im przejażdżki po ulicach dużego miasta. Uczestnik siedzi za kierownicą tego samochodu, a doświadczony kierowca siedzący obok może mu podpowiadać, jak wykorzystać możliwości tego pojazdu. Dodatkowo można też sfilmować to wydarzenie, co będzie piękną pamiątką, którą można pochwalić się przed znajomymi.

Reklamy

 

Jazda w samochodzie na dwóch kołach – jako pasażer

Osobom, które nie boją się nowych wyzwań, warto sprezentować ekstremalną jazdę na fotelu pasażera, gdzie kierowcą będzie kaskader, który pokona dany odcinek trasy na dwóch kołach. Jest to bardzo widowiskowy wyczyn, który wygląda niesamowicie z punktu widzenia pasażera. Tor ma długość 1200 metrów oraz składa się z 10 różnych zakrętów. Przed atrakcją uczestnik jest instruowany o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na trasie, a następnie wsiada do klasycznego samochodu marki BMW. Jest to niezwykle oryginalny prezent, który dostarcza niezapomnianych emocji. Każdy fan motoryzacji będzie zachwycony, gdy przejedzie się samochodem na dwóch kołach.

 

fot. mat. sponsora