26 maja 2024

Pożegnanie wakacji w Vivie z zespołem YAGO

W ostatni piątek w klubie VIVA miała miejsce ostatnia z cyklu imprez organizowanych tam przez zespół YAGO. Finalistka wyborów MISS YAGO została wytypowana do reprezentowania naszego miasta na wyborach MISS w czasie tegorocznych krasnostawskich Chmielaków.

W trakcie zabawy miał miejsce rockowy koncert grupy, w czasie którego muzycy zagrali szereg autorskich utworów i kilkanaście coverów uznanych światowych i polskich przebojów. Dodam, że gra była całkowicie „żywa”!!!

Można mieć różny stosunek do rockowej „siary”. O gustach się nie dyskutuje. Jedno jest jednak pewne – tak dobrego grania na żywo nie słyszałem w Hrubieszowie od pamiętnego zeszłorocznego koncertu grupy Nocna Zmiana Bluesa. I to zarówno pod względem muzycznym, jak i technicznym i brzmieniowym.

Wszyscy zaś, którzy napiszą w komentarzach, że było inaczej (a zapewne członkowie konkurencyjnych zespołów nie omieszkają!) – albo zrobią to z przekory (by nie napisać „zawiści”), albo ich tam wcale nie było!!! A szkoda, bo mają czego żałować… Może by to i owo podpatrzyli!

Jeśli zaś chodzi o poziom całej imprezy – każdy ma prawo do subiektywnej oceny… Ja bawiłem się znakomicie!

zobacz zdjęcia >>