Prezenty świąteczne dla teściów

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym pragniemy podarować bliskim wyjątkowe prezenty. Nie zawsze jednak wybór odpowiedniego podarunku jest prosty, zwłaszcza gdy chodzi o teścia i teściową. Wspaniałą propozycją prezentu są zabiegi relaksacyjne, bilety do teatru, niesamowite loty widokowe czy niezapomniana wycieczka dla dwojga.

Reklamy

 

Odrobina relaksu, czyli odprężające masaże

Prezenty świąteczne w postaci zabiegów relaksacyjnych, takich jak różnego rodzaje masaże to gwarancja zadowolenia przepracowanych i zmęczonych teściów. Propozycją wyjątkowego masażu jest rytuał czekoladowy, który pielęgnuje i wzmacnia skórę. Kosmetyki stosowane w wykonywaniu masażu zawierają substancje o działaniu antycellulitowym, co z pewnością spodoba się każdej kobiecie. Ponadto zapach czekolady uwalnia hormony szczęścia, czyli endorfiny. Prawdziwe odprężenie zapewni masaż relaksacyjny obejmujący całe ciało, który łagodzi objawy zmęczenia fizycznego, ale także psychicznego. Masaż wykonywany jest techniką aromaterapii przy akompaniamencie subtelnej muzyki, co działa wyciszająco i odprężająco na całe ciało.

Reklamy

 

Pomysł na niezapomnianą wycieczkę dla dwojga

Teściom, którzy uwielbiają podróże i górskie klimaty z pewnością spodoba się prezent w postaci wyjazdu w Bieszczady. Pobyt umili regionalna kuchnia oraz możliwość skorzystania ze strefy SPA, w której znajduje się m.in. jaccuzi z hydromasażem. Dodatkowo wyjazd można wzbogacić o wycieczkę do wielokulturowego Lwowa. Idealnym prezentem dla teściów lubiących ekskluzywne wyprawy będzie weekend w eleganckim hotelu mieszczącym się w pobliżu rzeki, jeziora lub w otoczeniu pięknego parku Aktywny weekend dla dwojga w Kazimierzu Dolnym z pewnością okaże się doskonałym prezentem dla teściów lubiących rozrywkę oraz dostęp do wielu atrakcji. Niezapomnianym przeżyciem będzie przejazd off-road, czyli przeprawa samochodem terenowym po kazimierskich wąwozach.

 

Wyjścia kulturalne i loty widokowe

Prezentem pod choinkę dla teściów preferujących wyjścia i imprezy kulturalne może być voucher do teatru: dramatycznego, ludowego, muzycznego, lalkowego lub do opery czy operetki. Oryginalnym pomysłem jest wyjątkowy i romantyczny wieczór obejmujący spektakl i kolację dla dwojga organizowany niekiedy w teatrach.. Wielbicielom przepięknych widoków podziwianych z „lotu ptaka” warto sprezentować voucher na lot balonem, który dostarczy niezwykłych wrażeń. Może się on odbyć o zachodzie słońca, co sprawi, że ta podniebna przygoda zostanie na trwałe w pamięci najbliższych. Zachwycającą wyprawą będzie również lot nad Mazurami, czyli Krainą Tysiąca Jezior.

 

 

fot. mat. sponsora