23 lipca 2024

Primetime na Dniach Hrubieszowa. Pierwszy raz w historii – Dni Miasta na rockowo!

W sobotę, 19 lipca, zapraszamy na plac przed Hrubieszowskim Domem Kultury. Przybywajcie tłumnie! START: godzina 19:00. WSTĘP WOLNY! Gwiazda wieczoru – Primetime – półfinaliści 5 edycji programu Must be the music.

Reklamy

 

Primetime:

(www.facebook.com/Primetime.rnr)

Reklamy


Zespół tworzy prawdziwie rockandrollową muzykę inspirowaną takimi zespołami jak: Guns N’ Roses, Velvet Revolver, T-Rex, Pearl Jam, Led Zeppelin, Foo Fighters. 

Teksty tworzy młody, drapieżnie utalentowany Jin Hats (git. voc.) razem z kolegami Jackiem „Morisem” Wesołowskim (git. b.voc.), Michałem Dołbniakiem (bass git. b.voc.) i Michałem Żardeckim (drums. b.voc).

Reklamy

Na swojej drodze spotkaliśmy wielu serdecznych ludzi, dzięki którym nasza muzyka dotrze do każdego zakątka naszego pięknego kraju a nawet świata.

Bądźcie z nami!

Pozdrawia ekipa Primetime!


Tak wypowiadali się o nich jurorzy w programie Must be the music:

Kora: „Brak mi słów! No kocham was, kocham, kocham, kocham, kocham! A Ty jesteś po prostu stworzony dla sceny, (…) po prostu cię uwielbiam! Brzmisz czasami jak Johnny Rotten i za to cię kocham oczywiście. Wy jesteście fantastyczni jako band, jest energia, jest wszystko! Chcę was widzieć w finale! No jesteś cudowny! A to, że masz falujące samopoczucie – każdy artysta tak ma. Tak! Tak! Tak!”

Łozo: „Był super czad! Fenomenalny jesteś gościu! Cały zespół jest fenomenalny, ale on skupia wzrok maksymalnie i w tych czasach plastiku, jesteście po prostu super świeżym powietrzem! Super!”

Ela: „Oprócz tego, że jesteście po prostu dobrzy, to ja uwielbiam te filmiki, bo ja o was nic nie wiem i znich dowiedziałam się, że jest między wami różnica wieku, bo jestem tak ślepa, że mi się wydaje, że macie wszyscy po 18 lat. Także jak to dobrze czasem nie widzieć, prawda? Słuchajcie, jesteście fantastyczni, mimo tego że to nie jest muzyka mojego życia, to w ogóle, nie ma słów!”

Adam: „Dziady, no macie skarb w bandzie, w ogóle bez dwóch zdań. Takie osoby się rzadko rodzą. Ale wy bynajmniej nie dziadujecie, nie, nie.”


Półfinałowy występ na żywo do obejrzenia pod linkiem: 

http://youtu.be/JaxuLdBiivo 


Soundcloud: 

https://soundcloud.com/officialprimetime
http://youtu.be/pmH2avZWttc

SUPPORTY:

DE JEBS: www.facebook.com/DeJebs

VIS MAIOR: www.facebook.com/VisMaiorBand

 
 
Oficjalne wydarzenie na facebooku: