16 czerwca 2024

Radna Kusiak przewodniczącą Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Sejmiku Województwa Lubelskiego

Sejmik Województwa Lubelskiego wybrał przedstawicieli w poszczególnych komisjach. Radna Anna Kusiak, reprezentująca  powiaty: biłgorajski, hrubieszowski, zamojski, tomaszowski oraz miasto na prawach powiatu Zamość zasiada w trzech komisjach. W jednej z nich została przewodniczącą.

Reklamy

W wyborach samorządowych zapowiadałam, że będąc radną w Sejmiku Województwa Lubelskiego chcę zadbać o sprawiedliwy podział środków na inwestycje i poprawić dostępność mieszkańców do publicznej służby zdrowia. Właśnie zrobiłam krok w kierunku realizacji tych zapowiedzimówi Anna Kusiak. 

Radna Kusiak została wybrana przez Sejmik do Komisji Ochrony Zdrowia oraz do Komisji Rozwoju Wsi i Ochrony Środowiska.

Reklamy

– W czasie kampanii wyborczej przeprowadziłam wiele rozmów, odbyłam szereg spotkań w czasie których wsłuchiwałam się w opinie i uwagi mieszkańców. Dlatego miło mi również poinformować, że zostałam wybrana przewodniczącą Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Sejmiku Województwa Lubelskiego – dodaje Anna Kusiak.

To nie wszystkie nowe wiadomości z działalności radnej. Anna Kusiak została także delegatem Sejmiku Województwa Lubelskiego na czerwcowe obrady Zgromadzenia Ogólnego Związku Województw Rzeczypospolitej Polskiej. Jest to dobrowolne stowarzyszenie województw, które celem jest m.in. wspieranie idei samorządu terytorialnego, obrona wspólnych interesów województw, a także dążenie do społeczno-gospodarczego rozwoju polskich województw.

Reklamy

Zobacz też:

Hrubieszów: Jubileusz 20 lecia posługi organistowskiej Łukasza Machulskiego [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →


Chcesz podzielić się informacjami z Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego z Czytelnikami lubiehrubie? Prześlij info i zdjęcia na adres lubiehrubie@gmail.com


Artykuł sponsorowany – tekst i fot. mat. partnera