19 czerwca 2024

Randka w ciemno – fotoreportaż

19 października w Hrubieszowskim Domu Kultury odbyło się przedstawienie hitu teatralnego pt. „Randka w ciemno”. Kierownictwo muzyczne nad spektaklem sprawuje hrubieszowianin Mariusz Telicki.

Reklamy

 

Udana randka w Hrubieszowie

Niedzielny wieczór uważam za bardzo udany. Byłam na „Randce w ciemno”. Mowa – rzecz jasna – o sztuce, którą wystawiono  19 października 2014 br. w Hrubieszowskim  Domu Kultury.

Reklamy

Jak się zaczęło? Oto czwórka singli w różnym wieku poznaje się w nietypowy sposób. Pozornie, zupełnie od siebie różni, a jednak wszyscy podświadomie szukają tego samego – głębszych relacji i miłości, próbując przy tym jak najlepiej zaprezentować swoją osobą.   Subiektywne uczucia, które wyrażali świetni aktorzy – Małgorzata Potocka, Alicja Kwiatkowska, Dariusz Kordek i Michał Milowicz stają się głosem wielu współczesnych ludzi.           

Zabawne sytuacje, humorystyczne dialogi ukazują nieco nieporadne i zagubione jednostki szukające spełnienia.  Szczególnie podobały mi się momenty randek. Aktorzy odgrywając role tworzyli romantyczny nastrój. Doskonała, wyrazista obsada, świetna gra aktorów, ekspresja i dykcja na najlepszym poziomie to niewątpliwie atuty sztuki. Należy również zwrócić uwagę na przygotowaną dekorację i światło, które jeszcze bardziej podkreślały nastrój i prezentowane sceny. A pointa wydała się być wyraźna – nie należy nikogo udawać, trzeba być po prostu sobą. Całość  wywarła na hrubieszowskiej publiczności wielkie wrażenie. Perfekcja! Oby więcej takich randek…

Reklamy

Reżyserem sztuki był: Mirosław Połatyński. Jej producentem – Leszek Kwiatkowski. Scenografią  i kostiumami zajęła się Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska, a kierownictwo muzyczne należało do Mariusza Telickiego.


Justyna Marciniak – uczennica ZSnr1 w Hrubieszowie

 


Na scenie wystąpili: 

Michał Milowicz
Dariusz Kordek
Małgorzata Potocka
Alicja Kwiatkowska

Prducent: Leszek Kwiatkowski
Reżyseria: Miosław Połatyński
Scenografia / kostiumy: Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska
Kierownictwo muzyczne: Mariusz Telicki

 

Więcej o spektaklu, zdjęcia z prób i przedstawień na:

https://www.facebook.com/randkawciemnospektakl

 

 

Zobacz też:

Będziemy nagrywać utwór z Markiem Siudymem. Wywiad z Mariuszem Telickim z zespołu Yago