17 kwietnia 2024

Reprezentuje Polskę, pochodzi z Hrubieszowa. Zagłosuj na Pawła Solucha i polski wynalazek

Firma Neuro Device – działająca w Warszawie, której prezesem jest pochodzący z Hrubieszowa Paweł Soluch, specjalizuje się w rozwoju innowacyjnych rozwiązań z zakresu badań naukowych, diagnostyki i terapii układu nerwowego.

 

Sukcesy firmy potwierdza zwycięstwo w III finale polskiej edycji Chivas Venture – konkursu międzynarodowego, poszukującego i promującego przedsiębiorców z całego globu.

Firma kierowana przez Pawła Solucha – reprezentująca Polskę w tym prestiżowym konkursie – powalczy w Amsterdamie o grant z puli miliona dolarów.

Ewentualna wygrana może wspomóc rozwój innowacyjnej technologii, zapewniającej pacjentowi dotkniętemu afazją po udarze mózgu, łatwiejszy dostęp do nowych metod rehabilitacji.

Jak wspomóc polski wynalazek?

Od 4 do 25 kwietnia firma będzie walczyła w pierwszym etapie finału Chivas Venture o 50 tys. dolarów. Przez 3 najbliższe tygodnie, każdy będzie mógł wspomóc Neuro Device w walce o zwycięstwo. Wystarczy wejść na stronę http://www.chivasventure.com i zagłosować na polski wynalazek, który może pomóc milionom ludzi na całym świecie.

Jako mieszkańcy Ziemi Hrubieszowskiej możemy pomóc młodemu, ambitnemu krajanowi i jego firmie w odniesieniu sukcesu, co przyniosłoby powód do dumy nie tylko jemu, ale i naszemu miastu.

Zapraszamy do głosowania na hrubieszowianina!