5 marca 2024

Rusza Wielka Promocja Żniwna w HTK

Hrubieszowska Telewizja Kablowa ma specjalną ofertę dla rolników. Promocja „Żniwna” została przygotowana specjalnie na okres żniw 2022. Promocja rusza 10 sierpnia, a kończy się 15 września.

Z naszych doświadczeń wynika, że  wielu mieszkańców ziemi hrubieszowskiej samemu robi wykopy, aby podłączyć swój dom do światłowodu i szybkiego internetu. Dzięki temu przyłącze jest znacznie tańsze. Jednak w czasie żniw często brakuje czasu i siły, żeby połączyć prace w polu z dodatkowymi pracami przy światłowodzie.  Okres żniw to też czas, gdy w domowych budżetach rolników jest trochę mniej pieniędzy. Hrubieszowska Telewizja Kablowa to firma, która stara się być blisko swoich klientów, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy Promocję Żniwną. 

W ramach Promocji Żniwnej proponujemy wykonanie całego przyłącza światłowodowego (wraz z kopaniem) w specjalnej cenie obniżonej o połowę. Zamiast 499 zł brutto będzie to tylko 249,5 zł brutto (to koszt jednorazowy).  Oferta dotyczy umów na wszystkie pakiety internetu w ramach promocji POPC 1 zawartych na okres 24 miesięcy.

­

Prosimy o zwrócenie uwagi, że nie wszystkie domy w powiecie mają dostęp do światłowodu. W przypadku gdy dom jest daleko od światłowodu, a kopanie na długim odcinku byłoby drogie, proponujemy łącze radiowe o prędkości nie mniejszej niż 100 megabitów na sekundę.  Koszt jednorazowej instalacji łącza radiowego również zostaje obniżony w czasie promocji Żniwnej z ceny 367,77 zł brutto do nowej ceny 149,5 zł brutto.  Oszczędność to aż 218,27 zł ! Oferta dotyczy umów na wszystkie pakiety internetu w ramach promocji POPC-R zawartych na okres 24 miesięcy.

­

Promocja trwa tylko do 15 września 2022 r.

­

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (84) 53 53 104 

Dostępność usług można także sprawdzić przy pomocy wyszukiwarki pod adresem https://htk.net.pl/wyszukiwarka-adresowa/

­

Serdecznie Zapraszamy

Hrubieszowska Telewizja Kablowa


Artykuł płatny