29 lutego 2024

Słodki Kiermasz dla Karolka z Werbkowic!

Karolek Stasiuk mieszka w Werbkowicach, uczęszcza do bardzo przyjaznego dla dzieci Przedszkola „Bajka” w Werbkowicach, jest ślicznym, grzecznym, mądrym i bardzo pogodnym chłopczykiem. W tym roku skończył 4 latka.

Reklamy

Przekorny los sprawił, że Karolek urodził się z wadą lewej rączki, nie posiada paluszka II, III i IV, natomiast kciuk się ukształtował z nadliczbowym paliczkiem.

Pojawiła się szansa usprawnienia uchwytu lewej rączki Karolka, lecz potrzebne są na taki zabieg ogromne środki, bo około 300 tysięcy. Lekarze specjaliści z różnych klinik, dali nadzieję i trzeba zrobić wszystko, żeby zdążyć zabezpieczyć środki finansowe na czas. Jeżeli zabieg się uda, to potrzebna będzie rehabilitacja, nie wykluczony też jest zakup specjalistycznej protezy.

Reklamy

­

1 października 2022 (sobota) jest dniem targowym w Werbkowicach i nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy wszyscy ludzie dobrej woli, zorganizowali kiermasz ciast i ciasteczek dla Karolka, bo kiedy szczęśliwe i pełnosprawne jest dziecko, to cieszy się cały świat…

Jest ogromna prośba do pań z Kół Gospodyń Wiejskich z naszych stron, do Ciastkarni i wszystkich pań, które pieką wyśmienite ciasta i ciasteczka – napieczcie Karolkowi na kiermasz 1.10.2022 roku.

A może ktoś zechciałby zagrać i zaśpiewać podczas kiermaszu, to było by miło?

Bardzo prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 601341445, 733233325, 505787859.

­
Tu możesz przekazać środki na leczenie i rehabilitację Karolka »

­

Danuta Muzyczka


Zobacz też:

Hrubieszów: Rubienalia 2022. Wystąpi Jary Oddział Zamknięty. Program imprezy

Hrubieszów: Rubienalia 2022. Wystąpi Jary Oddział Zamknięty. Program imprezy


Zerknij na Instagram →