21 lipca 2024

Śmiertelny wypadek w Mirczu [ZDJĘCIA]

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj w Mirczu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 48-letni kierujący ciągnikiem rolniczym z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na prawe pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

Reklamy

– Wczoraj po godzinie 19:00 dyżurny hrubieszowskiej komendy policji został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w Mirczu.

Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na prostym odcinku drogi, poza terenem zabudowanym, 48-letni kierujący ciągnikiem rolniczym wraz z podczepionym pługiem, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na prawe pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

Reklamy

W wyniku tego zdarzenia ciągnik uległ rozpołowieniu, a kierujący poniósł śmierć na miejscu – informuje aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak, oficer prasowy KPP w Hrubieszowie.

– Do późnych godzin na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych.

Reklamy

W tej sprawie policjanci nadal wykonują czynności, których celem jest dokładne ustalenie okoliczności i przebiegu tego tragicznego w skutkach wypadku. Obecnie pod nadzorem prokuratora ustalane są wszystkie bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie rozwagi i o zachowanie zasad bezpieczeństwa na drodze – dodaje asp. szt. Edyta Krystkowiak.

Zobacz też:

Hrubieszów: Informacja Zarządców nieruchomościami wielolokalowymi

Zerknij na Instagram →źródło i fot. KPP w Hrubieszowie