Sobotnie kino plenerowe: Wesele w Sorrento

Zapraszamy w najbliższą sobotę 12 lipca na terenie zielonym przy Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Tym razem proponujemy film „Wesele w Sorrento”.

Reklamy

Ah, jak to szybko zleciało! Od pierwszego naszego plenerowego spotkania minęło blisko półtora miesiąca. Debiutowy pokaz wypadł rewelacyjnie, cieszył się ogromnym zainteresowaniem, z czego niezmiernie się cieszymy. Drugie spotkanie nauczyło nas, by nieco lepiej i ostrożniej dobierać repertuar. Dzisiaj możemy zagwarantować, że ostatni film, jaki zamierzamy Państwu wyświetlić, jest sprawdzony i cieszy się dobrą opinią wśród widzów.

Zapraszamy w najbliższą sobotę (12.07.2014) o godzinie 21.30 – tak jak poprzednio – na terenie zielonym przy Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Tym razem proponujemy film „Wesele w Sorrento”.

Młoda, walcząca z rakiem Dunka, Ida, przyłapuje męża na zdradzie. Mąż odchodzi do innej. W tym samym czasie w Sorrento ma się odbyć wesele córki Idy, Astrid z Patrickiem. Dwie różne rodziny spotykają się ze sobą i staje się to okazją do wielu komicznych sytuacji. Ida i Philip – ojciec pana młodego, bardzo się zaprzyjaźniają. Tymczasem mąż Idy pragnie do niej wrócić.

Miejsce zostanie wcześniej spryskane środkami przeciw komarom, a w trakcie seansu będzie można zjeść popcorn i wypić colę lub kawę.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu młodzież, jak również i starszych mieszkańców miasta.

Celem imprezy jest szerzenie kultury filmowej, gdyż film i sztuki pokrewne są obecnie najczęściej wybieranym przekazem kultury.

Czekamy na Was w sobotę 12.07.2014r o 21.30 na terenie obok hali HOSiR.