18 czerwca 2024

Spotkanie AirSoftowe Rekrutacyjno-Reaktywacyjne

06.03.2013 o godz.: 16:00 w Hrubieszowskim Domu Kultury odbędzie się spotkanie rekrutacyjne do formacji AirSoftowej LHR Ghost Recon jak i również reaktywacyjne grupy Only For Elite. Pierwszego i jedynego AirSoftowego oddziału z Hrubieszowa.

Reklamy

Podczas spotkania zostaną omówione kwestie bezpiecznej zabawy, co to jest AirSoft, skąd się wziął, o zawiłościach prawnych tyczących się zabawy, opowiemy o replikach (replikach broni palnej używanych przez nas), o sprzęcie i dodatkach (łączność, elektronika, umundurowanie, kamizelki, hełmy itp.), jak i też pokażemy nagrani i zdjęcia z naszych rozgrywek.

Nie ma górnej granicy wiekowej zabawy, najstarszą osobą, którą spotkaliśmy bawiącą się w AirSoft był 58 letni przedsiębiorca. Natomiast jest dolna granica w oddziale LHR Ghost Recon, wynosi ona 15 lat i dopóki ów nieletni nie ukończy 18 roku życia, musi dać pisemną zgodę prawnego opiekuna. Również nie ma podziałów względem płci, w naszej formacji znajduje się jak na razie jedna młoda kobieta, która razem z mężem wstąpiła w nasze szeregi.

Reklamy

AirSoft jest wspaniałą zabawą i odskocznią od codzienności. Można przeżyć prawdziwą przygodę na kilkudniowych wyjazdach, oraz sprawdzić swoje umiejętności surwiwalowe. O ile stosuje się do zasad AirSoftowych i zachowuje zasady bezpieczneństwa, o których powiemy na spotkaniu.

W LHR GHOST RECON nie zależy nam na ilości, lecz na jakości, więc jeśli ktoś będzie naprawdę zainteresowany AirSoftem – serdecznie zapraszamy i namawiamy też do wstępowania do Only For Elite, bądź co bądz w końcu to pierwsza, wręcz legendarna hrubieszowska formacja i szkoda by było, by popadła w zapomnienie.

Reklamy

Na stronie WMasg.pl. dostępne sa dane dotyczące liczby członków oraz formacji zarejestrowanych w danym mieście. Niektórzy członkowie już nie są aktywnymi pasjonatami. Co do Hrubieszowa wszyscy są już nieaktywni, a niektórzy założyli konto na owej stronie ale nie zrobili ani kroku ku AirSoftowi. Co do tej jednej ekipy, to jest OFE założone przez pierwszych członków tej formacji i też już nie istnieje. A formacja LHR GHOST RECON jest skupiona głównie wokół gminy Werbkowice, gdyż stamtąd pochodzą w większości członkowie oddziału. Ale mamy nadzieję, że to się zmieni i Hrubieszów dorobi się wielu własnych ekip.

Chciałbym dodać, że np. w Wielkiej Brytanii i Niemczech AirSoft jest bardziej popularny od Paintballa, gdyż na dłuższą metę jest tańszy od niego.

Serdecznie wszystkich zapraszamy, bez względu na wiek czy płeć AirSoft to zabawa dla wszystkich. Przyjście i wysłuchanie nas do niczego was nie zaobowiązuje, a zapewniam – warto przyjść.

Pozdrawiam wszystkich – czekamy.