Stroje piłkarskie dla drużyn – jak wygląda proces realizacji kompletów meczowych?

Każdy zespół piłkarski ma, lub powinien mieć odpowiedni strój, który będzie nie tylko spójny wizualnie dla każdego z graczy jednego zespołu, ale też zapewni wygodę i komfort w trakcie treningów i oficjalnych rozgrywek. Jednym z rozwiązań na skompletowanie wyposażenia drużyny piłkarskiej jest inwestycja w stroje piłkarskie PEHA. Czy możliwe jest zrealizowanie indywidualnych zamówień i stworzenie stroju według własnego projektu? Sprawdź, jak wygląda proces realizacji takiego zamówienia!

Reklamy

Stroje piłkarskie PEHA – wybierz gotowy wzór

W ofercie producenta znajdziesz wiele atrakcyjnych i modnych wzorów graficznych. To, co ważne zapewne dla każdej drużyny, to dopasowanie kolorystyki zamówionych kompletów do barw klubu. Stroje piłkarskie PEHA: https://pehasports.com/odziez-do-pilki-noznej/stroje-pilkarskiepoza tym, że występują w wielu atrakcyjnych wariantach graficznych, są również dostępne w kilku opcjach kolorystycznych dla każdego modelu. To sprawia, że każdy klub z łatwością dopasuje odpowiedni strój dla siebie.

Projektowanie własnego wzoru

Jeśli mimo obszernej oferty widzisz, że gotowe stroje piłkarskie z nadrukiemPEHA jednak nie spełniają Twoich oczekiwań względem układu graficznego, producent umożliwia Ci kompleksową realizację własnego projektu. Dzięki temu, można mieć pewność, że zamówione i wykonane według indywidualnych wytycznych komplety piłkarskie PEHA będą niepowtarzalne – jedyne w swoim rodzaju.

Spersonalizuj stroje!

Aby móc wziąć udział w oficjalnym meczu, drużyna piłkarska powinna być wyposażona w odpowiednio znaczone, spójnie kolorystycznie komplety. Zestawy piłkarskiePEHA możesz spersonalizować całkowicie gratis! To usługa oferowana przy zamówieniach powyżej 6 sztuk kompletów, co w przypadku kompletowania strojów piłkarskich dla całej drużyny nie jest trudnym zadaniem. Personalizacja w PEHA polega na wykorzystaniu trwałej i niezawodnej techniki sublimacji. Napis, numer lub dowolna grafika wykonana tą metodą są odporne na ścieranie, odklejanie, czy kruszenie. Nadruk jest bowiem integralną częścią dzianiny. Aby spersonalizować stroje, wystarczy poinformować producenta o takim zamiarze.

Jak widzisz, stroje piłkarskie PEHA można dopasować nie tylko do indywidualnych barw klubu, ale też własnego zamysłu projektowego. Wszystkie stroje PEHA do piłki nożnej są wykonane z wysokiej jakości dzianin poliestrowych ze specjalną funkcją chłodzącą ciało. Stroje piłkarskie PEHA dostępne są w wersji dla dzieci i dorosłych, w atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie.

(tekst i fot. mat. partnera)