Strzelcy z Hrubieszowa otrzymali siedzibę

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Jednostka Strzelecka 2020 w Hrubieszowie od 31 X 2009 r. ma własną, długo wyczekiwaną siedzibę, zawdzięczają ją życzliwości Straży Pożarnej. Nowa siedziba znajduje się przy ulicy Gródeckiej 36 w budynkach Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie.

***

Z-ca dowódcy JS ds. Logistyki St. Strz. Łukasz Słupski przekazał:

”31 X 2009 r. o godz. 10:00 na placu głównym Straży Pożarnej wszyscy strzelcy z JS 2020 stanęli na apelu by usłyszeć od d – cy JS Jakuba Zachaja o dokładnym planie i wytycznych dzisiejszego dnia. Po komendzie rozejść się każdy wiedział co do niego należy. Jedni zajęli się wynoszeniem nieprzydatnych rzeczy, drudzy sprzątaniem, trzeci myciem. Z minuty na minutę, z początku zabałaganione pomieszczenia stawały się czyste i schludne. Uwijając się w pocie czoła strzelcy nadawali pomieszczeniom żołnierskiego charakteru. O ok. 14:00 po zakończeniu prac zauważyliśmy różnica jaka nastąpiła po naszym sprzątaniu.”

***

Dyżury

Pierwszy dyżur odbędzie się w najbliższy piątek od godziny 14:00 do 16:00, oficerem dyżurnym będzie tego dnia St. Strz. Łukasz Słupski, wszyscy zainteresowani mogą przyjść i zadać osobiście pytania i uzyskać odpowiedzi, ponadto zobaczyć sprzęt jakim jednostka dysponuje. W najbliższej przyszłości ustalony zostanie ostateczny grafik dyżurów i przyjęć przez d-cę JS.

***

Podziękowania

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA ST. ASP. PIOTRA SENDECKIEGO, KTÓRY PRZYCZYNIŁ SIĘ DO UZYSKANIA SIEDZIBY

***

Kontakt

www.js2020.zs.pl »

opracował – mak

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009