15 czerwca 2024

Sukcesy hrubieszowskich brydżystów [ZDJĘCIA]

W Miączynie i w Nieliszu odbyły się inauguracyjne turnieje 13-go Grand Prix Lubelszczyzny w brydżu sportowym. Miło jest nam informować, że para z Hrubieszowa Wojciech Sołtysiak i Marcin Pachniewski jest na czele.

Reklamy

Dnia 29 stycznia 2023 r w Miączynie odbył się inauguracyjny turnieju 13-go Grand Prix Lubelszczyzny w brydżu sportowym.

Udział wzięło 11 par, w tym jedna para z Hrubieszowa: Wojciech Sołtysiak i Marcin Pachniewski, hrubieszowianie bardzo dobrze się zaprezentowali zajmując 2 miejsce:

Reklamy

­

Wyniki: 

Reklamy

https://realbridge.pl/wyniki0/Miaczyn23/index.html

­

Drugi turniej 13. Grand Prix Lubelszczyzny odbył się w dniu 25.02.2023 r w Nieliszu. Wystartowało w nim 15 par, w tym aż 3 z Hrubieszowa! 

Zwyciężyli Wojciech Sołtysiak i Marcin Pachniewski, co jednocześnie dało im prowadzenie w całym cyklu Grand Prix Lubelszczyzny. 

Wysokie 5-te miejsce zajęła inna hrubieszowska para: Andrzej Belina i Jacek Gubała, a na miejscu 13. zawody ukończyli Witold Tokarski i Radosław Bocheński.

Link do wyników: 

https://realbridge.pl/wyniki0/Nielisz23/index.html

­

Kolejny turniej w ramach Grand Prix Lubelszczyzny odbył się 26.02.2023r w Biłgoraju, tam jednak pary z Hrubieszowa nie startowały, więc gratulujemy sukcesów i czekamy na kolejne turnieje i starty hrubieszowskich brydżystów.Opracował – mak, info: Marcin Pachniewski, fot. archiwum hrubieszowskiej pary


Zobacz też:

Hrubieszów: Pożegnanie śp. Andrzeja Pakuły [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Pożegnanie śp. Andrzeja Pakuły [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →