Tabele LA, woj. lubelskie – 2009

Hrubieszów Dużo osób w Hrubieszowie i okolicach trenowało lekkoatletykę, a i kibice być może są ciekawi jaki był poziom w sezonie 2009 w woj. lubelskim. W tabelach znajdziemy dwóch zawodników z Hrubieszowa znakomicie spisujących się w biegach ulicznych Artura Kerna i Artura Jabłońskiego, oraz Kamila Bełza w rzutach lecz reprezentującego AZS AWF Biała Podlaska i Bartka Grzyba w skoku wzwyż reprezentującego Agros Zamość.

Reklamy

***

Mężczyźni

100 m

10.45 Stempel Paweł 87AZS AWF Biała Podl.

10.53 Brzuchala Michał 86Start Lublin

10.55 Matuszak Robert 84Agros Zamość

10.73 Roszkowski Grzegorz 89AZS AWF Biała Podl.

10.82 Dudek Marcin 86AZS AWF Biała Podl.

10.82 Karolak Damian 89AZS AWF Biała Podl.

10.87 Biegajło Mateusz 91Żak Biała Podlaska

10.89 Dzikowski Paweł 89Start Lublin

11.01 Tomaszewski Krzysztof 87AZS AWF Biała Podl.

11.01 Wójcik Marcin 93AZS UMCS Lublin

200 m

21.22 Stempel Paweł 87AZS AWF Biała Podl.

21.33 Brzuchala Michał 86Start Lublin

21.40 Roszkowski Grzegorz 89AZS AWF Biała Podl.

21.65 Karolak Damian 89AZS AWF Biała Podl.

21.80 Dzikowski Paweł 89Start Lublin

22.02 Biegajło Mateusz 91Żak Biała Podlaska

22.03 Marczyk Mikołaj 90AZS UMCS Lublin

22.12 Jaros Andrzej 90Agros Zamość

22.18 Kotowski Grzegorz 87AZS AWF Biała Podl.

22.24 Stępnik Patryk 91Mechanik Włodawa

300 m

33.84 Jaros Andrzej 90Agros Zamość

34.67 Karolak Damian 89AZS AWF Biała Podl.

35.38 Roszkowski Grzegorz 89AZS AWF Biała Podl.

35.39 Diduch Mateusz 90Start Lublin

35.42 Krekkora Daniel 86AZS AWF Biała Podl.

35.56 Wójcik Marcin 93AZS UMCS Lublin

35.63 Dac Marek 91MULKS Terespol

35.80 Waga Bartłomiej 91Agros Zamość

35.91 Romańczuk Karol 87AZS AWF Biała Podl.

36.20 Piechota Rafał 91SKB Kraśnik

400 m

46.75 Jaros Andrzej 90Agros Zamość

48.60 Diduch Mateusz 90Start Lublin

49.19 Karolak Damian 89AZS AWF Biała Podl.

49.36 Wójcik Marcin 93AZS UMCS Lublin

49.49 Ciężar Bartosz 91Start Lublin

49.66 Mazowiecki Paweł 89Start Lublin

49.91 Dac Marek 91MULKS Terespol

50.02 Krekora Daniel 86AZS AWF Biała Podl.

50.05 Romańczuk Karol 87AZS AWF Biała Podl.

50.13 Waga Bartłomiej 91Agros Zamość

600 m

1:22.59 Woś Zbigniew 91Agros Zamość

1:22.94 Stefaniec Mateusz 91Agros Zamość

1:23.80 Serej Paweł 90 Agros Chełm

1:24.82 Rukasz Bartłomiej 90Start Lublin

1:25.20 Borucki Łukasz 91Agros Zamość

1:25.90 Pasieczny Ernest 92 Agros Chełm

1:26.30 Król Przemysław 90Wisła Puławy

1:27.48 Patrejko Paweł 92MULKS Terespol

1:28.20 Kosikowski Dominik 93 SKB Kraśnik

1:28.96 Wadowski Arkadiusz 94 Agros Chełm

800 m

1:50.81 Mostrąg Arkadiusz 88SKB Kraśnik

1:51.69 Nagórek Marcin 80Agros Zamość

1:52.45 Rola Szymon 87SKB Kraśnik

1:53.21 Woś Zbigniew 91Agros Zamość

1:53.57 Stefaniec Mateusz 91Agros Zamość

1:54.40 Dac Marek 91MULKS Terespol

1:55.04 Borucki Łukasz 91Agros Zamość

1:55.77 Szustowicz Krystian 89Agros Zamość

1:55.79 Domiński Adrian 87Start Lublin

1:56.31 Serej Paweł 90Agros Chełm

1000 m

2:29.86 Szustowicz Krystian 89AZS UMCS Lublin

2:30.17 Woś Zbigniew 91Agros Zamość

2:30.49 Bobrowski Przemysław 80Agros Zamość

2:31.39 Dac Marek 91MULKS Terespol

2:32.68 Serej Łukasz 86AZS UMCS Lublin

2:33.73 Serej Paweł 90Agros Chełm

2:36.26 Buczak Tomasz 89Agros Zamość

2:36.37 Skwarek Michał 91AZS UMCS Lublin

2:37.12 Trela Bartłomiej 93Agros Zamość

2:37.15 Buczak Rafał 92Agros Zamość

1500 m

3:48.00 Nagórek Marcin 80Agros Zamość

3:48.47 Mostrąg Arkadiusz 88SKB Kraśnik

3:53.34 Stefaniec Mateusz 91Agros Zamość

3:56.70 Nowogrodzki Dawid 88Agros Zamość

4:00.58 Domiński Adrian 87Start Lublin

4:03.05 Serej Łukasz 86AZS UMCS Lublin

4:05.99 Szustowicz Krystian 89AZS UMCS Lublin

4:06.79 Małyszek Sebastian 91Agros Zamość

4:07.65 Buczak Tomasz 89Agros Zamość

4:07.65 Serej Paweł 90 Agros Chełm

3000 m

8:07,87 Nagórek Marcin 80Agros Zamość

8:35.45 Serej Łukasz 86AZS UMCS Lublin

8:36.94 Nowogrodzki Dawid 88Agros Zamość

8:40.24 Stefaniec Mateusz 91Agros Zamość

8:50.45 Badurek Maciej 88AZS AWF Biała Podl.

8:52.33 Rola Szymon 87 SKB Kraśnik

8:52.49 Piech Kacper 90Żak Biała Podlaska

8:54.22 Buczak Tomasz 89Agros Zamość

8:54.90 Małyszek Sebastian 91Agros Zamość

8:56.01 Sikora Kamil 93TKS Tomasovia

5000 m

14:15.63 Nagórek Marcin 80Agros Zamość

14:28.74 Dybaś Piotr 87Agros Zamość

14:43.86 Serej Łukasz 86AZS UMCS Lublin

14:50.10 Nowogrodzki Dawid 88Agros Zamość

15:02.29 Buczak Tomasz 89Agros Zamość

15:10.09 Stec Jarosław 90Znicz Biłgoraj

15:11.04 Badurek Maciej 88AZS AWF Biała Podl.

15:42.23 Piech Kacper 90Żak Biała Podlaska

15:45.01 Małyszek Sebastian 91Agros Zamość

16:01.97 Paul Sebastian 90Agros Zamość

10000 m

31:03.58 Nagórek Marcin 80Agros Zamość

31:54.12 Nowogrodzki Dawid 88Agros Zamość

33:06.67 Badurek Maciej 88AZS AWF Biała Podl.

33:22.46 Buczak Tomasz 89Agros Zamość

Półmaraton

1:10:10 JABŁOŃSKI Artur 81MKS Unia Hrubieszów

1:10:55 NAGÓREK Marcin 80KS Agros Zamość

1:14:38 BOBROWSKI Przemysław 80KS Agros Zamość

1:15:24 ZDUNEK Michał 77Frampol

1:15:29 PODLIPNY Marek 74Bogdanka

Maraton

2:25:43 KERN Artur 80MKS Unia Hrubieszów

2:39:51 ZDUNEK Michał 77 fRAMPOL

2:45:04 PODLIPNY Marek74niest.Lublin

2:46:32 LISTOPAD Dariusz 71niest.Lublin

400 m ppł

55.71 Dąbrowski Michał 90Start Lublin

58.01 Marczyk Andrzej 91AZS UMCS Lublin

59.41 Ostapczuk Kamil 90Żak Biała Podlaska

62.25 Kowalczyk Piotr 93AZS UMCS Lublin

63.02 Dryk Mateusz 91Wisła Puławy

65.11 Nieradko Michał 91AZS UMCS Lublin

2000 m prz.

5:53.32 Stec Jarosław 90Znicz Biłgoraj

6:21.48 Buczak Rafał 92Agros Zamość

6:36.65 Nieścior Paweł 93Znicz Biłgoraj

6:41.98 Powroźnik Mateusz 93Start Lublin

6:51.12 Wujda Konrad 93Znicz Biłgoraj

6:54.86 Wojdaszka Łukasz 92Agros Zamość

6:59.73 Stępniak Mateusz 92Nefryt Lubartów

3000 m prz

8:57.16 Dybaś Piotr 87Agros Zamość

9:20.66 Stec Jarosław 90Znicz Biłgoraj

Chód 10 km

42:42 r Brzozowski Artur 85Znicz Biłgoraj

43:00 r Wiatr Tomasz 90Agros Zamość

46:47.21 Kuszneruk Jakub 92Żak Biała Podlaska

Chód 20 km

1:22:23 r Brzozowski Artur 85 Znicz Biłgoraj

Wzwyż

2.31 Sposób Grzegorz 76Start Lublin

2.05 Kiecana Szymon 89Agros Zamość

1.97 Stryjewski Janusz 85AZS AWF Biała Podl.

1.97 Grzyb Bartłomiej 94Agros Zamość

1.95 Całka Mateusz 92Start Lublin

1.90 Gładysz Marcin 91Wisła Puławy

1.90 Brygoła Łukasz 91Start Lublin

1.75 Dryk Mateusz 91Wisła Puławy

1.75 Górski Krystian 94Wisła Puławy

W dal

7.67 Podgórski Konrad 89AZS AWF Biała Podl.

7.51 Dudek Marcin 86AZS AWF Biała Podl.

7.27 Świderski Paweł 83AZS AWF Biała Podl.

7.04 Baczkowski Michał 91Start Lublin

7.00 Chlebowski Paweł 86AZS AWF Biała Podl.

7.00 Paszczuk Bartosz 90AZS AWF Biała Podl.

6.86 Łoboda Patryk 86Start Lublin

6.78 Stachów Krzysztof 93AZS UMCS Lublin

6.69 Rajtak Szymon 93Agros Zamość

6.63 Rentflejsz Maciej 91AZS UMCS Lublin

Trójskok

14.69 Bobrzyk Wojciech 79Start Lublin

14.43 Baczkowski Michał 91Start Lublin

14.38 Suszczyk Paweł 91AZS UMCS Lublin

13.99 Czajka Mateusz 92AZS UMCS Lublin

13.95 Ambrozik Przemysław 88AZS UMCS Lublin

13.85 Rentflejsz Maciej 91AZS UMCS Lublin

13.52 Świderski Paweł 83AZS AWF Biała Podl.

13.29 Wojciechowski Szymon 91Start Lublin

12.36 Sałek Łukasz 88niest. Lublin

11.92 Pękala Michał 91Mechanik Włodawa

Kula 7.26 kg

18.89 Mikos Mateusz 87AZS AWF Biała Podl.

18.75 Bełz Kamil 86AZS AWF Biała Podl.

17.28 Hodun Dawid 90AZS AWF Biała Podl.

16.90 Kusiak Jacek 91AZS AWF Biała Podl.

16.83 Rozporski Michał 88AZS AWF Biała Podl.

16.27 Partyka Konrad 90Agros Zamość

16.02 Budnik Marcin 86AZS AWF Biała Podl.

15.47 Wiśniewski Jacek 91AZS AWF Biała Podl.

15.10 Jurewicz Kamil 88AZS AWF Biała Podl.

13.81 Wróblewski Dawid 89Start Lublin

Dysk 2 kg

61.95 Stański Olgierd 73AZS UMCS Lublin

61.71 Szuster Konrad 84Start Lublin

61.51 Czajkowski Przemysław 88AZS AWF Biała Podl.

58.38 Bełz Kamil 86AZS AWF Biała Podl.

56.51 Mikos Mateusz 87AZS AWF Biała Podl.

55.39 Hodun Dawid 90AZS AWF Biała Podl.

48.61 Kusiak Jacek 91AZS AWF Biała Podl.

48.05 Malinowski Konrad 94AZS UMCS Lublin

46.93 Wróblewski Dawid 89Start Lublin

46.43 Ogonowski Radosław 87Wiisła Puławy

Młot 7.26 kg

72.36 Fajdek Paweł 89Agros Zamość

58.90 Grzywnowicz Mateusz 86Start Lublin

55.62 Ogonowski Radosław 87Wiisła Puławy

55.55 Błachowski Bartłomiej 89Agros Zamość

40.89 Borowiec Dominik 92Start Lublin

38.01 Wróblewski Dawid 89Start Lublin

36.87 Dragan Piotr 80Start Lublin

33.59 Kłos Eryk 92Wisła Puławy

27.55 Kępka Adrian 88AZS UMCS Lublin

22.60 Korda Paweł 91Wisła Puławy

Oszczep 800 g

58.65 Rój Tomasz 81AZS UMCS Lublin

53.27 Sadowski Mateusz 87AZS AWF Biała Podl.

52.54 Kalwat Przemysław 86AZS AWF Biała Podl.

48.51 Kisiel Paweł 90Mechanik Włodawa

43.98 Wróblewski Dawid 89Start Lublin

41.60 Kłos Eryk 92Wisła Puławy

41.18 Bełczyk Łukasz 91Wisła Puławy

41.17 Szczepaniak Jakub 93Wisła Puławy

41.15 Mazurek Paweł 91Wisła Puławy

37.86 Czuj Kamil 91 Mechanik Włodawa

4×100 m

41.20 AZS AWF Biała Podl. seniorzy

Tomaszewski K.87;Stempel P.87;Łazeba P.90;Roszkowski G.89

42.40 Start Lublinseniorzy

Łoboda P.86;Mazowiecki P.89;Dzikowski P.89;Brzuchala M.86

42.95 AZS AWF Biała Podl.juniorzy

Olędzki K.90;Małecki M.90;Łazeba P.90;Paszczuk B.90

43.23 AZS UMCS Lublin seniorzy

Rentflejsz M.91;Marczyk M.90;Koszyk R.89;Dula T.89

43.25 Agros Zamość seniorzy

Waga B.91;Sikora J.91;Cieplak R.87;Matuszak R.84

43.58 Agros Zamość juniorzy

Waga B.91;Sikora J.91;Borucki Ł.91;Kusiak J.91

43.66 AZS UMCS Lublin juniorzy

b.d.

44.05 AZS UMCS Lublin juniorzy

Wójcik M.93;Rentflejsz M.91;Marczyk M.90;Czajka M.92

44.21 AZS UMCS Lublin juniorzy młodsi

Wójcik M.93;Baranowski W.93;Kowalczyk P.93;Koszyk H.92

45.53 I LO Biała Podlaska uniorzy

b.d.

4×400 m

3:16.92 Agros Zamość juniorzy

Woś Z.91;Sikora J.91;Waga B.91;Jaros A.90

3:18.71 AZS AWF Biała Podl. seniorzy

Romańczuk K.87;Kotowski G.87;Melech M.90;Karolak D.89

3:21.90 Start Lublin uniorzy

Dąbrowski M.90;Rukasz B.90;Ciężar B.91;Diduch M.90

3:22.37 AZS UMCS Lublin seniorzy

Barański K.85;Kowalczyk P.93;Koszyk R..89;Wójcik M.93

3:22.46 Agros Zamość seniorzy

Woś Z.91;Nagórek M.80;Stefaniec M.91;Jaros A.90

3:26.08 Start Lublinseniorzy

Bartoszek M.89;Rukasz B.90;Ciężar B.91;Diduch M.90

3:27.16 Agros Zamoś ćjuniorzy II

Borucki Ł.91;Łasocha W.91;Leśko S.91;Stefaniec M.91

3:27.32 AZS UMCS Lublin juniorzy młodsi

Kwiatkowski M.93;Koszyk H.92;Kowalczyk P.93;Wójcik M.93

3:28.60 AZS UMCS Lublin juniorzy

Koszyk H.92;Kowalczyk P.93;Wójcik M.93;Marczyk A.91

3:29.15 Start Lublin juniorzy

b.d.

***

Źródło: PZLA, LOZLA
Opracował – mak

_________________________________________________

Na zdjęciu – Artur Jabłoński i Artur Kern zajmują 1 miejsca w tabelach województwa lubelskiego za sezon 2009 (zdjęcie mak).

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009