Trójka: Mam talent

7 czerwca przed szkolną świetlicą w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbył się Konkurs „Mam Talent”. Jest on bardzo popularny wśród dzieci i młodzieży.

Reklamy

 

Wykonawcami byli między innymi ci, którzy jeszcze niedawno prezentowali swoje zdolności wokalne podczas konkursów międzyszkolnych czy rejonowych i zdobywali nagrody. Uczniowie z klas IV- VI mieli możliwość posłuchać piosenek, które są bardzo popularne wśród słuchaczy. Niektórzy z uczestników zdecydowali się na prezentację utworu w języku angielskim. Byli również tacy, którzy docenili repertuar w języku polskim i zaśpiewali piosenki, które poniosły całą publiczność. Miłym zaskoczeniem dla młodych artystów było to, że wraz z nimi śpiewali momentami wszyscy, którzy przyszli, aby przyjrzeć się zmaganiom utalentowanych rówieśników.

W tym roku wśród nagrodzonych w konkursie zorganizowanym przez SU znaleźli się: Dominika Krawiec, Milena Turzyńska, Karol Derlak, Wiktoria Boniecka, Zuzanna Tychmańska, zespoły wokalne i taneczne z kl. VI a i IVa. Wyróżnionymi w szkolnym Konkursie „Mam Talent’’ zostały zaś uczennice z kl. Vb oraz Weronika Rychel i Oliwia Majerska z kl. IVb.

O wynikach konkursu zadecydowało Jury w składzie: p. Aneta Franke, p. Anna Dzik, p. Urszula Suplicka, p. Joanna Kowalska oraz Oliwia Wiśniewska z Samorządu Uczniowskiego. Następnego dnia w sali 102 odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Pani Aneta Franke, nauczycielka muzyki, oceniła młodych artystów, a ponadto udzieliła wielu cennych wskazówek na przyszłość. Potem p. Dyrektor, Marta Słupna, wręczyła nagrody i dyplomy.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy talentów, pomysłowości i dziękujemy za chęć występu przed szerszą publicznością. Komisji jesteśmy wdzięczni za pomoc w ocenieniu dzieci.

 

Zdjęcia:

http://zsm3-hrubieszow.pl/index.php/sp3/12-aktualnosci-sp/1360-konkurs-mam-talent

 

źródło i fot. ZSM nr 3( Opiekunowie SU: Justyna Marcych, Ewa Sitnik – Pogwizd)