Twój Dar Serca dla Hospicjum

Honiatyczne

Reklamy

W odpowiedzi na apel Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie, uczniowie Publicznej Szkoły i Gimnazjum im Jana Pawła II w Honiatyczach działający w Szkolnym Kole Wolontariatu wzięli udział w akcji „Twój Dar Serca dla Hospicjum”.

***

Reklamy

Akcja „TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM”

W odpowiedzi na apel Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie, uczniowie Publicznej Szkoły i Gimnazjum im Jana Pawła II w Honiatyczach działający w Szkolnym Kole Wolontariatu wraz z opiekunami p. Katarzyną Lachowską i p. Anną Barczuk w dniach 15 – 19 marca 2010 roku wzięli udział w akcji „Twój Dar Serca dla Hospicjum”.

W ramach akcji, uczniowie naszej szkoły obejrzeli film o hospicjum „Ludzie stamtąd”.

W czwartek 18 marca rozpoczęła się Loteria Fantowa, w której za symboliczną złotówkę można było nabyć los i tym samym wesprzeć akcję. Aby wesprzeć akcję pani Ania zorganizowała „Słodki Kącik” w którym, za niewielką opłatą można było delektowac sie jej wypiekiem. Uczniowie działający w SKW zorganizowali także zbiórkę puszek aluminiowych.

Niewielki gest z naszej strony jest wyrazem solidarności całej społeczności z chorymi dziećmi objętymi opieką hospicyjną.

***

Info i foto:
PSiG w Honiatyczach

zobacz zdjęcia »