26 maja 2024

Wieczór z kobietam w Dołhobyczowie [ZDJĘCIA]

5 stycznia 2023 roku w Centrum Kulturalno-Konferencyjnym w Dołhobyczowie miało miejsce niecodzienne spotkanie.

Gościliśmy Panie ze „Stowarzyszenia Kobiety w Centrum” na czele z Panią Anną Wiśniewską, która jest członkiem Zarządu Województwa Lubelskiego „Stowarzyszenia Kobiety w Centrum” i liderką powiatu hrubieszowskiego. Wśród nas były Panie z gminy Hrubieszów, gminy Mircze, jak również z powiatu tomaszowskiego.

Wydarzenie rozpoczęło się od pokazu dziecięcej grupy „Aniołki” zespołu tanecznego „O Mega” i wystąpienia Pana Wójta Grzegorza Drewnika, który przywitał przybyłe Panie.

­

Tematem przewodnim wieczornego spotkania była depresja. Wykład na temat tej podstępnej choroby zaprezentowała Pani Zuzanna Ciesielczuk, długoletni psycholog, pedagog i oligofrenopedagog. O sposobach poprawy naszego nastroju mówiły Panie: Ewa Badyła i Beata Rosołowska. Pani Ewa jest fizjoterapeutką, specjalizującą się w terapii manualnej, powięzłowej oraz terapii manualnej w psychosomatyce. Pani Beata Rosołowska współtworzy przestrzeń „Mikołaj i Wilk”, prowadzi „Malowany Dom” w Kryłowie. Uczestniczki spotkania mogły poznać unikatowe metody relaksacji, jakim jest masaż dźwiękiem mis tybetańskich i leczenie muzyką.

Wieczór w Centrum zakończono przepięknym recitalem Pani Ilony Laszuk.

Dziękujemy wszystkim Paniom za przybycie, a szczególnie Pani Annie Wiśniewskiej i Pani Alicji Misztal za organizację tego spotkania i możliwość poznania tak wspaniałych Kobiet, od których można czerpać energię i siłę.źródło i fot. CKK w Dołhobyczowie


Zobacz też:

Duch hrubieszowskiego sportu

Duch hrubieszowskiego sportu


Zerknij na Instagram →