27 maja 2024

Wizyta Świętego Mikołaja w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym

Uczniowie szkoły podstawowej w Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie przez cały rok spełniali obietnicę o swoim nienagannym zachowaniu i dzięki temu ponownie mogli spotkać się z tak wyczekiwanym Gościem.


A nasz Gość był jak z bajki siwa broda, czerwony kubrak i wór pełen prezentów. Wierszyki, piosenki, ciekawe pytania skierowane do Mikołaja zostały nagrodzone wręczanymi dzieciom, pięknymi paczkami. Uczniowie gromkimi brawami, słodziutkimi pierniczkami i własnoręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi podziękowali Mikołajowi.

Kochany Święty Mikołaju, wszyscy uczniowie szkoły podstawowej obiecują, że będą grzeczni i czekają na Kochanego Gościa za rok.

Dyrekcja oraz Nauczyciele składają serdeczne podziękowania szczodrym Darczyńcom – Zakładowi Produkcyjnemu „Cukrownia Strzyżów”,  panu Dyrektorowi Naczelnemu Ryszardowi Piskorskiemu, pani Dorocie Wojtiuk, panu Sławomirowi Karpińskiemu oraz Świętemu Mikołajowi panu Markowi Troszczyńskiemu za przygotowanie tak wspaniałej wizyty Świętego Mikołaja. Nasi uczniowie, Państwa gest odbierają  wyjątkowo, bo sami są bardzo wyjątkowi. Jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY!  


Zdjęcia:

http://pzpswhrubieszow.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/162255/wizyta_swietego_mikolaja