Z pieśnią na ustach… Pijany traktorzysta na drodze z Krasnegostawu do Hrubieszowa [WIDEO]

Proszę o rozpowszechnienie filmu dla przestrogi – napisał czytelnik lubiehrubie z powiatu hrubieszowskiego, który przesłał materiał wideo do naszej redakcji.

Reklamy

Do zdarzenia doszło wieczorem 15 września 2022 roku na drodze z Krasnegostawu do Hrubieszowa w Bończy – wsi położonej w powiecie krasnostawskim, w gminie Kraśniczyn – pisze czytelnik lubiehrubie. – Zgłosiłem telefonicznie na Policję podejrzenie prowadzenia pojazdu przez kierowcę w stanie nietrzeźwym. Policjanci w czasie interwencji ustalili, że miał 3 promile, a prawo jazdy na początku tego roku odebrane za jazdę po pijanemu. Proszę o rozpowszechnienie filmu dla przestrogi.

– Wczoraj przed godziną 19:00 dyżurny krasnostawskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że po drodze publicznej w miejscowości Bończa jedzie pijany traktorzysta, który nie trzyma toru jazdy i co chwilę wjeżdża na pobocze – informuje aspirant Jolanta Babicz z chełmskiej Policji. – Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy zatrzymali mężczyznę na jednej z posesji. Badanie alkomatem wykazało, że 45-letni mieszkaniec gminy Kraśniczyn miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że posiada także aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd. W styczniu br. jechał osobowym Audi w stanie nietrzeźwości – miał wtedy ponad 2,5 promila. Zakaz prowadzenia pojazdów uprawomocnił się pod koniec czerwca br. Teraz 45 – latek odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz jazdę pomimo orzeczonego zakazu. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje.

Reklamy

­­

­

info, wideo: Czytelnik lubiehrubie.pl, youtube.com


Zobacz też:

Pożar w magazynie w Werbkowicach [ZDJĘCIA]

Pożar w magazynie w Werbkowicach [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →