Z podwórka na stadion

Do dnia 28 marca 2010 roku można zgłaszać drużyny dziewcząt i chłopców w wieku do 10 lat do X – Jubileuszowej edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku.

Reklamy

***

Patronat honorowy nad rozgrywkami objęli : UEFA – Program Grassroots, oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki i Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Opiekunowie drużyn zainteresowani udziałem w tych rozgrywkach (reprezentacje Szkół Podstawowych – chłopcy i dziewczynki urodzeni w roku 2000 i młodsi) powinni wysłać formularz zgłoszenia bezpośrednio ze strony internetowej: www.zpodworkanastadion.pl lub www.uks.info.pl, pocztą tradycyjną do Działu UKS przy PZPN na adres: Polski Związek Piłki Nożnej, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 7, 02-366 z dopiskiem „Dział d/s UKS”, względnie faksem na numer: (22) 551 22-40.

UWAGA! Każdy Opiekun, którego zespół weźmie udział w rozgrywkach, otrzyma oryginalną koszulkę Reprezentacji Polski od sponsora technicznego turnieju – Firmy „NIKE”!!

Finał Wojewódzki
– poprzedzony rozgrywanymi w maju bieżącego roku eliminacjami gminnymi i powiatowymi – odbędzie się w dniu 8 czerwca 2010 roku (wtorek) w Krasnymstawie.

Na małych piłkarzy i piłkarki oraz Opiekunów czeka wiele atrakcji i wspaniałe nagrody!

Zwycięzcy Finałów Wojewódzkich wyjadą na wakacyjne obozy półfinałowe, na których zmierzą się o zwycięstwo i udział w Wielkim Finale na stadionie drużyny Ekstraklasy – słynnego „Śląska” Wrocław.

Najlepsi: drużyna chłopców i drużyna dziewcząt w nagrodę otrzymają Puchar Tymbarku oraz wyjadą na stadion jednego z najlepszych klubów świata – AC Milan!

***

Info:
ZOZPN