27 maja 2024

Zaśpiewa w wojewódzkim przeglądzie [WIDEO]

Agnieszka Łaszkiewicz-Chrastina, nauczyciel ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem, zaśpiewa w koncercie konkursowym w ramach I Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Wokalnej Nauczycieli i Pracowników Oświaty w roku 2023.

W Kuratorium Oświaty w Lublinie odbyło się spotkanie Jury oceniającego pliki wideo z nagranym utworem do udziału w koncercie konkursowym w ramach I Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Wokalnej Nauczycieli i Pracowników Oświaty w roku 2023.

Po dokonaniu oceny nadesłanych nagrań, Jury postanowiło zakwalifikować do konkursu 26 wykonawców – 21 w kategorii solista, 3 w kategorii duet, 2 w kategorii zespół.

Podstawę oceny Jury stanowiły walory głosowe, dobór repertuaru, interpretacja utworu, muzykalność, wyczucie rytmu oraz wyraz artystyczny. Dodatkowym atutem była prezentacja utworów własnego autorstwa.

Jedną z osób zakwalifikowanych do konkursu jest nauczyciel ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem – Agnieszka Łaszkiewicz-Chrastina. Nasza koleżanka weźmie udział w Koncercie Finałowym w Zamojskim Domu Kultury dnia 31 maja 2023 roku. Trzymamy kciuki!

Nagranie utworu powstało przy wsparciu Moniki Wołos oraz DJ INCONEX. Wsparcie sprzętowe – Laboratoria Przyszłości.info, wideo: SP Husynne, youtube.com


Zobacz też:

Gminny Konkurs Języka Angielskiego [ZDJĘCIA]

Gminny Konkurs Języka Angielskiego [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →