Zawsze niech będzie…Karolina

17 maja 2013 roku podsumowano XII Wojewódzki Konkurs Twórczości „Zawsze niech będzie…”, którego organizatorami były: Stowarzyszenie na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną „Wszyscy Razem” w Zamościu oraz Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zamościu.

Reklamy

 

W kategorii gimnazja Karolina Krawczuk zdobyła II nagrodę. Karolinie gratulujemy i życzymy rozwijania swojego talentu i pasji w kolejnych etapach nauczania.

Głównym celem Konkursu jest propagowanie idei integracji z osobami niepełnosprawnymi poprzez różne formy twórczości dzieci i młodzieży oraz wspólną prezentację ich osiągnięć. Formuła konkursu zakłada szukanie różnorodnych talentów młodych ludzi, toteż finał był podsumowaniem części plastycznej literackiej i muzycznej. Do udziału w XII edycji Konkursu zgłosiło się 588 uczestników z 62 placówek oświatowych i opiekuńczych. Uczestnicy pracowali pod kierunkiem 123 nauczycieli i instruktorów.

Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie reprezentowały dzieła plastyków z klas IV- VI oraz w części wokalnej prezentacje solistek: Aleksandry Kędziery z klasy V a oraz Karoliny Krawczuk z klasy III a gimnazjum.


źródło: ZSM nr 3