Zostań bohaterem nowego teledysku Jago Young

Jeśli marzy ci się kariera estradowa, choć przez chwilę chciałbyś się poczuć jak gwiazda disco, mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję – zostań gwiazdą disco razem z MASTERS’em, RESPECT MEDIA i JAGO YOUNG’iem.

Reklamy

 

POKAŻ SIĘ W NAJNOWSZYM OFICJALNYM TELEDYSKU!!!! Do dzieła!

Jeśli marzy ci się kariera estradowa, choć przez chwilę chciałbyś się poczuć jak gwiazda disco, mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję – zostań gwiazdą disco razem z MASTERS’em, RESPECT MEDIA i JAGO YOUNG’iem.

 
Wystarczy, że nagrasz video ze swoim wykonaniem piosenki „Disco star” i wyślesz je do nas, a my zmontujemy z wszystkich nadesłanych prac oficjalny teledysk. Możecie śpiewać, tańczyć, grać na różnych instrumentach bądź fikać koziołki! Możecie robić to sami lub w gronie przyjaciół. Róbcie co tylko zechcecie, ważne aby przesyłane przez Was video było rejestrowane z jednego ujęcia kamery (nie montujcie swojego wideo), a my zrobimy resztę.
 
Piosenkę znajdziesz tutaj:
 
Przed wysłaniem swojego filmu zapoznajcie się z regulaminem, każdy nadesłany film jest równoznaczny z zapoznaniem się i zaakceptowaniem warunków konkursu.

 
Swoje prace wysyłajcie do nas poprzez www.wetransfer.com wpisując adres
discostar.masters@gmail.com

 
 
Zasady konkursu
 
1. Nagraj z jednego ujęcia kamery video prezentujące Twoje wykonanie utworu „Disco star”.
 
2. W konkursie można brać udział pojedynczo lub zbiorowo.
 
3. Wyślij plik z nagraniem za pośrednictwem www.wetransfer.com na adres:
discostar.masters@gmail.com, zgłoszenia przyjmujemy do połowy kwietnia 2013.
 
4. Rozpocznij swoje video od wyrażenia zgody na publikację filmu oraz przejęcie praw przez organizatora konkursu używając gotowej formuły:
Wyrażam zgodę na publikację filmu video z moim udziałem oraz zrzekam się do niego praw majątkowych na rzecz organizatora konkursu – zespołu MASTERS i RESPECT MEDIA (Wiadomość, która nie będzie zawierała formułki nie będzie brana pod uwagę!).
 
5. Najciekawsze fragmenty nadesłanych filmów zostaną zmontowane przez grupę RESPECT MEDIA w oficjalny teledysk.
 
6. Wśród autorów nadesłanych filmów zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez organizatora konkursu
 
7. Informacje o konkursie znajdziecie również na Facebooku: 
oraz 
 
8. Organizatorem konkursu jest zespół MASTERS i RESPECT MEDIA
 
9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wyboru spośród nadesłanych materiałów filmowych te, które zostaną wykorzystane w teledysku.

 

Zapraszamy na stronę:

https://www.facebook.com/zespoljagoyoung