ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia w ramach „Tygodnia Przedsiębiorcy”

Zmiany w opłacaniu składek i sposoby radzenia sobie z długiem w ZUS – to tylko niektóre z tematów tegorocznego „Tygodnia Przedsiębiorcy”. Akcja odbędzie się w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych we wrześniu, ale już teraz ruszają zapisy na szkolenia dla firm.

Reklamy

 

 „Tydzień Przedsiębiorcy” odbywa się od 11 do 15 września. Na przedsiębiorców z regionu czeka m.in. kilka bezpłatnych szkoleń. Warto zapisać się na nie już teraz. Odbędą się także w Hrubieszowie. Dla wygody zainteresowanych wszystkie hrubieszowskie szkolenia organizatorzy zaplanowali na 13 września, jedno bezpośrednio po drugim.

Szkolenie „e-Składka – nowy wymiar rozliczeń” dotyczy zmian w opłacaniu składek, które wejdą w życie od 2018 roku. Każdy płatnik będzie mieć wtedy indywidualny numer rachunku składkowego. Eksperci wytłumaczą, jak to wpłynie na comiesięczne rozliczenia z ZUS.

Reklamy

Natomiast więcej o usługach elektronicznych ZUS przedsiębiorcy dowiedzą się na spotkaniu pod hasłem „Innowacyjne rozwiązania z zakresu usług elektronicznych zapewniających lepszą komunikację klientów z Zakładem”.

Na szkolenia odbywające się w Hrubieszowie organizatorzy przyjmują zapisy pod numerem telefonu 84 696 20 13 lub pod adresem iwona.jacucha@zus.pl. Szczegółowe informacje o  szkoleniach „Tygodnia Przedsiębiorcy” (także z Biłgoraja, Chełma, Zamościa i Tomaszowa Lubelskiego) znajdują się na www.zus.pl w zakładce „Wydarzenia i szkolenia”.

 

źródło: ZUS