LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Druga kolarska czasówka za nami

Dodał: may

Data dodania: 2019-06-11

9 czerwca na trasie Białopole - Hrubieszów odbyła się kolarska II Hrubieszowska Czasówka, której organizatorem było stowarzyszenie "Hrubieszów na Rowerach".

Reklama

 

II HRUBIESZOWSKA CZASÓWKA

BIAŁOPOLE – HRUBIESZÓW 09.06.2019 r.

 

Wyniki

 

KLASYFIKACJA OPEN 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

Kategoria

1

39

Pluciński Oskar

1992

ERKADO Racing Team Kraśnik

30:32,49

0

2

40

Kazanowski Paweł

1990

Inżynieria Rowerowa Lublin

30:54,40

0

3

6

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

31:19,63

2

4

1

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Team Lublin

31:34,26

3

5

21

Kałuszka Paweł

1975

Dziektarzew

31:37,05

2

6

23

Wróblewski Arkadiusz

1980

Tomaszów Mazowiecki

31:54,35

1

7

30

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

32:20,49

2

8

43

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

32:37,43

3

9

5

Rudy Paweł

1980

KK Roztocze

32:45,88

1

10

45

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

32:54,91

0

11

13

Żurek Sebastian

2001

MAYDAY Team Lublin

33:03,13

J

12

28

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz TEAM Huron Masters

33:38,88

4A

13

20

Turkiewicz Grzegorz

1968

Zduńska Wola

33:53,85

3

14

41

Kaczmarek Maciej

1976

Inżynieria Rowerowa Lublin

33:56,18

2

15

7

Matveev Andrii

1961

Sokal/Ukraina

33:56,40

3

16

17

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

34:06,12

4A

17

27

Protsko Pavlo

1958

Lwów/Ukraina

34:16,88

4A

18

37

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

34:34,40

0

19

24

Dąbek Tomasz

1979

Zduńska Wola

34:39,37

2

20

49

Sowa Paweł

1992

Zamość

35:02,81

0

21

22

Maciąg Wojciech

1967

Wola k. Pszczyny

35:15,94

3

22

33

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

35:35,37

2

23

4

Korolchuk Volodymyr

1967

Łuck/Ukraina

36:02,27

3

24

15

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

36:07,55

3

25

36

Wołczuk Tomasz

1986

Brodex Party Professional

37:05,32

1

26

19

Kuliuk Vasyl

1967

Łuck/Ukraina

37:14,23

3

27

18

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

37:14,65

3

28

34

Kowalczyk Adam

1978

Brodex Party Professional

37:18,59

2

29

46

Gula  Janusz

1953

Panieńszczyzna

38:20,29

4B

30

16

Kerth Agnieszka

1956

Olkusz

39:46,13

K

31

31

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

40:25,30

5

32

44

Bielecki Sebastian

2000

Brodex Party Professional

40:31,20

J

33

32

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

40:53,54

2

34

9

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

40:59,00

5

35

25

Matys Jacek

1946

Lublin

41:21,62

5

36

38

Żukowska Barbara

1968

Lublin Wydolność

41:24,05

K

37

48

Pieczykolan Dawid

2004

Zamość

41:43,15

J

38

10

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

42:16,78

5

39

29

Moroziuk Volodymyr

1985

Łuck/Ukraina

42:21,76

1

40

3

Shelest Volodymyr

1956

Łuck/Ukraina

42:59,59

4A

41

47

Kawala Karol

2006

Zamość

43:16,91

J

42

26

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

43:58,37

5

43

12

Bordzoł Jan

1951

Lubartów

44:00,70

4B

44

35

Głowacki Łukasz

1976

Turka

45:10,37

2

45

8

Dudziak Andrzej

1947

Łęczna

45:22,50

5

46

14

Włodarczyk Mirosław

1945

Wólka Zabłocka

46:39,59

5

47

11

Goncharyk Leonid

1939

Lwów

47:44,46

5

48

2

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

56:47,23

in

49

42

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów

59:34,52

in

 

KLASYFIKACJA KOBIETY 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

16

Kerth Agnieszka

1956

Olkusz

39:46,13

2

38

Żukowska Barbara

1968

Lublin Wydolność

41:24,05

 

KATEGORIA WIEKOWA JUNIOR – DO 19 LAT ( 2000 i młodsi) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

13

Żurek Sebastian

2001

MAYDAY Team Lublin

33:03,13

2

44

Bielecki Sebastian

2000

Brodex Party Professional

40:31,20

3

48

Pieczykolan Dawid

2004

Zamość

41:43,15

4

47

Kawala Karol

2006

Zamość

43:16,91

 

KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  20 – 29 LAT (1990 – 1999) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

39

Pluciński Oskar

1992

ERKADO Racing Team Kraśnik

30:32,49

2

40

Kazanowski Paweł

1990

Inżynieria Rowerowa Lublin

30:54,40

3

45

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

32:54,91

4

37

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

34:34,40

5

49

Sowa Paweł

1992

Zamość

35:02,81

 

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1980 – 1989) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

23

Wróblewski Arkadiusz

1980

Tomaszów Mazowiecki

31:54,35

2

5

Rudy Paweł

1980

KK Roztocze

32:45,88

3

36

Wołczuk Tomasz

1986

Brodex Party Professional

37:05,32

4

29

Moroziuk Volodymyr

1985

Łuck/Ukraina

42:21,76

 

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1970 – 1979) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

6

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

31:19,63

2

21

Kałuszka Paweł

1975

Dziektarzew

31:37,05

3

30

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

32:20,49

4

41

Kaczmarek Maciej

1976

Inżynieria Rowerowa Lublin

33:56,18

5

24

Dąbek Tomasz

1979

Zduńska Wola

34:39,37

6

33

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

35:35,37

7

34

Kowalczyk Adam

1978

Brodex Party Professional

37:18,59

8

32

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

40:53,54

9

35

Głowacki Łukasz

1976

Turka

45:10,37

 

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1960 – 1969) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

1

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Team Lublin

31:34,26

2

43

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

32:37,43

3

20

Turkiewicz Grzegorz

1968

Zduńska Wola

33:53,85

4

7

Matveev Andrii

1961

Sokal/Ukraina

33:56,40

5

22

Maciąg Wojciech

1967

Wola k. Pszczyny

35:15,94

6

4

Korolchuk Volodymyr

1967

Łuck/Ukraina

36:02,27

7

15

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

36:07,55

8

19

Kuliuk Vasyl

1967

Łuck/Ukraina

37:14,23

9

18

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

37:14,65

 

KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60 – 65 LAT (1954 – 1959) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

28

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz TEAM Huron Masters

33:38,88

2

17

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

34:06,12

3

27

Protsko Pavlo

1958

Lwów/Ukraina

34:16,88

4

3

Shelest Volodymyr

1956

Łuck/Ukraina

42:59,59

 

KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  66 – 69  LAT (1950 – 1953) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

46

Gula  Janusz

1953

Panieńszczyzna

38:20,29

2

12

Bordzoł Jan

1951

Lubartów

44:00,70

 

KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70 + STARSI (1949 i starsi) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

31

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

40:25,30

2

9

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

40:59,00

3

25

Matys Jacek

1946

Lublin

41:21,62

4

10

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

42:16,78

5

26

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

43:58,37

6

8

Dudziak Andrzej

1947

Łęczna

45:22,50

7

14

Włodarczyk Mirosław

1945

Wólka Zabłocka

46:39,59

8

11

Goncharyk Leonid

1939

Lwów

47:44,46

 

KATEGORIA –ROWERY INNE NIŻ SZOSOWE 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

2

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

56:47,23

2

42

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów

59:34,52

 

KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

45

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

32:54,91

2

15

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

36:07,55

3

32

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

40:53,54

4

10

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

42:16,78

5

2

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

56:47,23

6

42

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów

59:34,52

 

 

(TR - HnR)

Podziel się:
« wstecz