LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Gminna Liga Halowa w Białopolu zakończona - Raiders Hrubieszów Mistrzem - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2019-02-16

Podsumowanie ligi odbyło się w piątek 1 lutego 2019 r. w Hali Sportowej w Białopolu. Zostało poprzedzone rozegraniem ostatniej serii meczów, w której rozstrzygnęły się losy kolejności drużyn na podium.

Reklama

 

W XIII edycji Gminnej Ligi Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Białopole mistrzostwo wywalczyła drużyna Raiders Hrubieszów, która w emocjonującej walce o tytuł rywalizowała z najbardziej utytułowaną drużyną ligi – Agro-Ters.

W obecnych rozgrywkach, które trwały od listopada do lutego 2019 udział brało pięć drużyn. Mecze rozgrywano systemem dwurundowym "każdy z każdym – mecz i rewanż".

Pierwsze miejsce zajęli Raidersi, drugie FC Buśno a trzecie przypadło trzykrotnym mistrzom ligi – drużynie Agro-Ters.

 

TABELA LIGOWA: 

Miejsce:

Drużyna:

Rozegrane mecze:

Bramki:

Bilans Bramkowy:

Punkty:

1

RAIDERS HRUBIESZÓW

8

48 : 26

+ 22

22

2

FC BUŚNO

8

30 : 23

+ 7

15

3

AGRO-TERS BIAŁOPOLE

8

33 : 45

- 12

10

4

RESZTA ŚWIATA BIAŁOPOLE

8

31 : 34

- 3

9

5

MŁODE WILKI BIAŁOPOLE

8

30 : 44

- 14

3

 

Nagrody indywidualne:

Nagrodę króla strzelców otrzymał Jarosław Jasina (Raiders) zdobywca 21 bramek, najlepszym bramkarzem ligi okazał się Sebastian Czepielewski (FC Buśno). Puchar Fair-Play za postawę w rozgrywkach przyznano drużynie Młode Wilki.

Puchary i dyplomy dla drużyn uczestniczących w lidze oraz statuetki wyróżnionym zawodnikom wręczali zastępca Wójta Gminy – Stanisław Janiuk oraz prezes "Unii" Białopole – Jan Ostrowski.

Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Dariusz Magdziak, Krystian Łamejko, Krzysztof Barszcz, Przemysław Kasztelan, Łukasz Chabros, Paweł Kucy, Jarosław Jasina, Mateusz Wysocki, Marcin Nowakowski, Jacek Kądziołka, Paweł Jarmoluk.

 

WYNIKI MECZÓW:

 

VIII Kolejka: (01-02-2019)

 

 

RAIDERS HRUBIESZÓW

 

 

 

6 : 5

 

 

MŁODE WILKI

 

Przemysław Kasztelan

Paweł Jarmoluk

Łukasz Chabros

Paweł Kucy x3

 

 

Sz. Szarzyński

Gałczyński

Soroka

Piekaruk x2

FC BUŚNO

 

3 : 2

 

RESZTA ŚWIATA



P. Domińczuk

J. Łukaszewski x2

 

 



K.Fronc

J. Fronc

 

RAIDERS HRUBIESZÓW

 

5 : 5

 

AGRO-TERS

 

Paweł Kucy

Jarosław Jasina x2

Łukasz Chabros x2

 

 

M. Krakiewicz

Leśnicki

J. Sarzyński

T. Soroka x2

 

 

Lista Strzelców Ligi Białopole:

 

21 – Jarosław Jasina (Raiders Hrubieszów)

12 – J. Fronc (Reszta Świata)

10 – Sławomir Leśnicki (Agro-Ters)

8 – P. Domińczuk (FC Buśno)

8 – Szymon Sarzyński (Młode Wilki)

8 – T. Soroka (Agro-Ters)

7 – W. Bereć (FC Buśno)

7 – Przemysław Kasztelan (Raiders Hrubieszów)

6 – Paweł Kucy (Raiders Hrubieszów)

6 – Michał Soroka (Agro-Ters)

6 – Łukasz Chabros (Raiders Hrubieszów)

6 – Sroka (Młode Wilki)

6 – Gałczyński (Młode Wilki)

5 – Wójtowicz (Reszta Świata)

5 – Kamil Fronc (Reszta Świata)

4 – Futyma (Młode Wilki)

4 – Piekaruk (Młode Wilki)

4 – Sarzyński (Agro-Ters)

4 – Jakub Łukaszewski (FC Buśno)

3 – Urbański (Reszta Świata)

3 – Buczek (FC Buśno)

2 – Mateusz Wysocki (Raiders Hrubieszów)

2 – Krzysztof Barszcz (Raiders Hrubieszów)

2 – Jacek Kądziołka (Raiders Hrubieszów)

2 – Fedec (FC Buśno)

2 – Jarosław Krakiewicz (Agro-Ters)

2 – Kołodziejczyk (Młode Wilki)

1 – Marcin Nowakowski (Raiders Hrubieszów)

1 – Paweł Jarmoluk (Raiders Hrubieszów)

1 – Kędziora (Reszta Świata)

1 – M. Romanowski (Reszta Świata)

1 – Wilgos (FC Buśno)

1 – B. Domińczuk (FC Buśno)

1 – S. Domińczuk (FC Buśno)

1 – Michalczuk (Reszta Świata)

1 – M. Krakiewicz (Agro-Ters)

 


tekst i fot. Raiders Hrubieszów

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: