Najlepsze lekkoatletki

Tabele najlepszych kobiet z powiatu hrubieszowskiego w poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych, w sezonie 2005.

Reklamy

60 m. – pomiar elektroniczny (PE)

RP – 7,65 BRZOZOWSKA DOROTA ZS Od. HRUBIESZÓW 1989 r. tr. M.KITLIŃSKI

8,72 Szczęk Aleksandra 92 SP 3 Hrubieszów 24 05 Zamość
8,79 Kasprowicz Aleksandra 92 SP 3 Hrubieszów 14 06 Warszawa
9,01 Lenard Paulina 92 SP 2 Hrubieszów
24 05 Zamość
9,06 Ciesielczuk Magdalena 93 SP 3 Hrubieszów 14 06 Warszawa
9,31 Łatka Anna 92 SP 2 Hrubieszów
24 05 Zamość
9,44 Banaszek Paulina 92 SP 3 Hrubieszów 24 05 Zamość
9,46 Drewnik Karolina 92 SP 2 Hrubieszów 24 05 Zamość
9,47 Ciesielczuk Anita 94 SP 3 Hrubieszów 14 06 Warszawa
9,54 Koszałko Katarzyna 92 SP 3 Hrubieszów 24 05 Zamość
9,54 Niedobit Paula 93 SP 2 Hrubieszów 24 05 Zamość

OBJAŚNIENIE: RP – rekord powiatu hrubieszowskiego; tr. trener zawodniczki

60 m. – pomiar ręczny – (PR)

RP – 7,6 SZCZEPAŃSKA ANNA LO HRUBIESZÓW 1975 r. tr. M. KITLIŃSKI
7,6 MARCHEWKA DANUTA LO HRUBIESZÓW 1976 r. tr. M. KITLIŃSKI

8,20 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 04 08 Hrubieszów
8,61 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów 29 08 Hrubieszów
8,85 Szczęk Aleksandra 92 SP 3 Hrubieszów 30 05 Hrubieszów
8,85 Kasprowicz Aleksandra 92 SP 3 Hrubieszów 13 05 Hrubieszów
8,92 Kolenda Katarzyna 93 SP 3 Hrubieszów 23 05 Hrubieszów
8,95 Doroszczuk Magda 93 SP 1 Hrubieszów 30 05 Hrubieszów
8,99 Ciesielczuk Magda 93 SP 3 Hrubieszów 14 09 Hrubieszów
9,01 Steciuk Ilona 89 G. Horodło 21 07 Hrubieszów
9,11 Lenard Paulina 92 SP 2 Hrubieszów 25 05 Hrubieszów
9,19 Łatka Anna 92 SP 2 Hrubieszów 30 05 Hrubieszów

100 m. – PE

RP – 12,17 BRZOZOWSKA DOROTA ZSOd. HRUBIESZÓW 1988 r. tr. M.KITLIŃSKI

13,03 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 29 05 Lublin
13,22 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów 18 10 Zamość
13,43 Dąbrowska Sylwia 86 ZS 3 Hrubieszów 07 06 Zamość
13,58 Kiryczuk Joanna 89 G. 3 Hrubieszów 31 05 Zamość
14,29 Doroszczuk Magdalena 93 SP 2 Hrubieszów 17 09 Zamość
14,38 Ciszewska Natalia 90 G. 2 Hrubieszów 31 05 Zamość
14,58 Lewandowska Justyna 89 ZS 3 Hrubieszów 18 10 Zamość
14,61 Ciesielczuk Angelika 87 ZS 2 Hrubieszów 11 10 Zamość
14,86 Matuszak Kamila 91 G. 2 Hrubieszów 23 05 Zamość
14,94 Pirogowicz Donata 87 ZS 3 Hrubieszów 17 05 Zamość

z wiatrem
14,15 (+3,1) Steciuk Ilona 89 G. Horodło 29 05 Lublin

100 m. – PR

RP – 12,00 SZCZEPAŃSKA ANNA LO HRUBIESZÓW 1977 r. tr. M. KITLIŃSKI
12,00 DĄBROWSKA SYLWIA ZS 3 HRUBIESZÓW 2004 r. tr. M. KITLIŃSKI

13,42 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
13,72 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
13,77 KiryczukJoanna 89 G. 3 Hrubieszów 12 05 Hrubieszów
13,84 Ciszewska Natalia 90 G. 2 Hrubieszów 12 05 Hrubieszów
14,23 Borsuk Angelika 90 G.ZS 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
14,34 Ciesielczuk Angelika 87 ZS 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
14,52 Matuszak Kamila 91 G. 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
14,53 Kondratiuk Anna 89 G. ZS 2 Hrubieszów 12 05 Hrubieszów
14,57 Zalewska Żaneta 89 ZS 4 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
14,64 Kasprowicz Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów

150 m. – PR

RP – 18,3 BRZOZOWSKA DOROTA ZSOd. HRUBIESZÓW 1989 r. tr.M.KITLIŃSKI

19,86 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 29 08 Hrubieszów

200 m. – PE

RP – 24,81 DĄBROWSKA SYLWIA ZS 3 HRUBIESZÓW 2003 r. tr. M. KITLIŃSKI

27,12 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 10 09 Zamość
27,54 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów 10 09 Zamość
29,50 Doroszczuk Magdalena 93 SP 2 Hrubieszów 25 09 Lublin

300 m. – PE

RP – 41,23 KUNICZUK MAŁGORZATA LO HRUBIESZÓW 1990 r. tr.M. KITLIŃSKI

42,63 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 04 06 Zamość
44,56 Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów 10 09 Zamość
45,21 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów 08 05 Lublin
46,23 Steciuk Ilona 89 G. Horodło 10 07 Zamość
46,32 Pacaj Anna 90 G. Mircze 04 06 Zamość
48,36 Kardasz Ola 91 G. Horodło 04 06 Zamość
48,37 Łatka Anna 92 SP 2 Hrubieszów 14 06 Warszawa
51,05 Jakóbiec Monika 89 G. 2 Hrubieszów 23 05 Zamość
51,64 Gruszczyńska Justyna 91 G. Horodło 23 05 Zamość
51,92 Gajewska Sylwia 90 G. 2 Hrubieszów 23 05 Zamość

300 m. – PR

RP – 40,8 PAŃCZYK JOLANTA LO HRUBIESZÓW 1975 r. tr. M. KITLIŃSKI

46,38 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 12 05 Hrubieszów
46,60 Szczęk Aleksandra 92 SP 3 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
48,36 Pacaj Anna 90 G. Mircze 12 05 Hrubieszów
48,62 Lenard Paulina 92 G. 2 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
49,18 Balicka Kamila 90 G. 1 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
49,70 Dziatkowicz Magdalena 92 SP Strzyżów 03 06 Hrubieszów
49,79 Jakóbiec Monika 89 G. 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
50,58 Łatka Anna 92 SP 2 Hrubieszów 03 06 Hrubieszów
50,64 Marciniak Diana 91 G. Mircze 27 09 Hrubieszów
50,82 Mydlak Dominika 91 G. ZS 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

400 m. – PE

RP – 56,89 GRZYB EDYTA ZS 3 HRUBIESZÓW 2003 r. tr. W. GRZYB

1:01,18 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów 05 06 Lublin
1:07,63 Janeczko Justyna 88 ZS 3 Hrubieszów 11 10 Zamość
1:08,21 Steciuk Ilona 89 G. Horodło 29 05 Lublin
1:08,95 Kondratiuk Anna 89 ZS 2 Hrubieszów 11 10 Zamość
1:09,00 Jakóbiec Monika 89 ZS 3 Hrubieszów 11 10 Zamość
1:14,12 Bogucka Patrycja 83 ZS 4 Hrubieszów 12 05 Zamość
1:15,21 Zachaj Karolina 89 ZS 2 Hrubieszów 11 10 Zamość
1:15,77 Bielecka Monika 89 ZS 3 Hrubieszów 11 10 Zamość
1:16,43 Wadas Iwona 88 ZS 3 Hrubieszów 17 05 Zamość
1:17,26 Zawadzka Pamela 89 ZS 2 Hrubieszów 11 10 Zamość

400 m. – PR

RP – 57,6 PAŃCZYK JOLANTA LO HRUBIESZÓW 1977 r. tr. H. LEBIEDOWICZ

1:07,80 Kondratiuk Anna 89 ZS 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
1:12,51 Jakóbiec Monika 89 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
1:13,78 Zachaj Karolina 89 ZS 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
1:15,66 Gontarz Małgorzata 87 ZS 1 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
1:16,02 Budniewska Joanna 88 LO Horodło 04 10 Hrubieszów
1:17,97 Bielecka Monika 89 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
1:19,11 Dyjak Justyna 88 ZS 4 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
1:19,49 Metelska Mariola 89 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
1:19,78 Dudka Diana 87 LO Horodło 04 10 Hrubieszów
1:20,06 Perehubka Anna 87 ZS 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów

500 m.

RP – 1:15,8 PAŃCZYK JOLANTA LO HRUBIESZÓW 1977 r. tr. H. LEBIEDOWICZ

1:26,16 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów 29 08 Hrubieszów
1:27,33 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 21 07 Hrubieszów
1:30,28 Steciuk Ilona 89 G. Horodło 21 07 Hrubieszów
1:33,68 Łatka Anna 92 SP 2 Hrubieszów 29 08 Hrubieszów
1:38,57 Koszałko Katarzyna 92 SP 3 Hrubieszów 21 07 Hrubieszów

600 m.

RP – 1:36,11 STADNICKA PATRYCJA ZSR TURKOWICE 2002 r. tr. M.KITLIŃSKI

1:50,4 9 Koszałko Katarzyna 92 SP 3 Hrubieszów 17 09 Zamość
1:50,67 Łatka Anna 92 G. 2 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
1:50,70 Steciuk Ilona 89 G. Horodło 23 05 Zamość
1:53,59 Staroń Ada 91 G. Werbkowice 31 05 Zamość
1:55,43 Koszałko Joanna 90 G. ZS 2 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
1:55,72 Szczęk Aleksandra 92 SP 3 Hrubieszów 17 05 Hrubieszów
1:56,01 Kasprowicz Karolina 93 SP 3 Hrubieszów 14 06 Warszawa
1:57,66 Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrubieszów 10 07 Zamość
1:57,72 Iwańczuk Edyta 92 SP Strzyżów 03 06 Hrubieszów
1:57,72 Malinowska Iwona 90 G. Horodło 27 09 Hrubieszów

800 m.

2:08,75 PACZOS MARIA LO HRUBIESZÓW 1980 r. tr. A. KULCZYŃSKI

2:21,33 Stadnicka Patrycja 85 Unia 10 09 Zamość
2:35,28 Steciuk Ilona 89 LO Horodło 10 09 Zamość
2:38,33 Kościołko Anna 88 ZS 1 Hrubieszów 12 05 Zamość
2:43,47 Koszałko Joanna 90 G. ZS 2 Hrubieszów 20 08 Lublin
2:44,18 Smyk Agnieszka 87 ZS 2 Hrubieszów 11 10 Zamość
2:49,01 Miącz Joanna 88 ZS 2 Hrubieszów 11 10 Zamość
2:49,19 Koszałko Katarzyna 92 SP 3 Hrubieszów 20 08 Lublin
2:51,13 Łatka Anna 92 SP 2 Hrubieszów 20 08 Lublin
2:51,62 Kaczyńska Barbara 87 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
2:51,80 Szabat Renata 86 ZS 3 Hrubieszów 07 06 Zamość

1000 m.

RP – 2:48,2 PACZOS MARIA LO HRUBIESZÓW 1980 r. tr. A. KULCZYŃSKI

3:22,48 Steciuk Ilona 89 G. Horodło 08 06 Zamość
3:30,72 Kaczoruk Aneta 89 G. Werbkowice 31 05 Zamość
3:41,19 Wala Joanna 91 G. Werbkowice 31 05 Zamość
3:51,15 Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrubieszów 12 05 Hrubieszów
4:03,17 Zielińska Justyna 91 G. Horodło 12 05 Hrubieszów
4:29,22 Suproń Magda 90 G. 2 Hrubieszów 12 05 Hrubieszów 4:35,83 Kisielewicz Marta 90 G. 2 Hrubieszów 12 05 Hrubieszów
4:41,90 Grabowska Olga 90 G. Werbkowice 12 05 Hrubieszów
4:55,58 Bogucka Aleksandra 90 G. Horodło 12 05 Hrubieszów

1500 m.

4:24,2 ULIDOWSKA MARZANNA LO HRUBIESZÓW 1979 r. tr. A.KULCZYŃSKI

4:52,98 Stadnicka Patrycja 85 Unia 22 05 Poznań

1 Mila (1609,.32 m.)

RP-5:10,07 KLIK MAŁGORZATA ZSOd. HRUBIESZÓW 1996 r. tr. M.KITLIŃSKI

5:50,49 Stadnicka Patrycja 85 Unia 29 08 Hrubieszów
5:56,56 Steciuk Ilona 89 G. Horodło 04 08 Hrubieszów
6:42,75 Łatka Anna 92 SP 2 Hrubieszów 04 08 Hrubieszów

Bieg godzinny

RP-13.680 km. MUZYCZUK MAŁGORZATA UNIA HRUB. 1997 r. tr.M.KITLIŃSKI

11.455 km. Muzyczuk Małgorzata 62 Unia 21 07 Hrubieszów

200 m. p.pł. – PR

RP – 29,9 KOTKO JOLANTA LO HRUBIESZÓW 1983 r. tr. M. KITLIŃSKI

33,58 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 04 08 Hrubieszów
34,61 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów 04 08 Hrubieszów

4 x 100 m. – PE

RP – 49,40 D.LEBIEDOWICZ, J. PACZAŁA, UNIA 2002 r. tr. M. KITLIŃSKI
S. DĄBROWSKA, E. GRZYB tr. W. GRZYB

54,09 ZS 3 Hrubieszów 07 06 Zamość
54,31 Unia Jun. /Ciszewska, Janeczko,Brzozowska, Teterycz) 10 09 Zamość
56,85 G. 2 Hrubieszów 31 05 Zamość
57,29 ZS 2 Hrubieszów 11 10 Zamość
58,95 G. Horodło 23 05 Zamość

4 x 100 m. – PR

RP – 49,2 M. CZUWARA, D. MARCHEWKA, UNIA 1978 r. tr. H.LEBIEDOWICZ
J. KORZENIOWSKA, I. TARCZ tr. M. KITLIŃSKI

55,50 G. 3 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
/Teterycz, Kasprowicz, Szczęk, Płonkowska/
57,16 G. 2 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
/Gerynowicz, Matuszak, Ciszewska, Lenard/
57,33 G. ZS 2 Hrubieszów 12 05 Hrubieszów
/Borsuk, Stefaniak, Kondratiuk, Jańczuk/
57,62 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
/Kiryczuk, Lewandowska, Brzozowska, Jakóbiec/
57,86 G. Mircze 27 09 Hrubieszów
/Sołoducha, Pieczyńska, Pacaj, Sarecka/
57,87 ZS 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
/Cieiselczuk, Metyk, Kondratiuk, Dołowy/
60,75 G. Horodło 12 05 Hrubieszów
/Pyrz, Kardasz, Gosiewska, Steciuk/
61,11 G. Werbkowice 12 05 Hrubieszów
/Kaczoruk, Musiał, Balsam, Drożdziel/
61,15 LO Horodło 04 10 Hrubieszów
/Janeczko, Skorupska, Pyrz, Budniewska/
61,36 G. Dołhobyczów 27 09 Hrubieszów
/Jakubiak, Żukowska, Wyrwa, Kuopiec/

4 x 400 m.

RP – 4:00,3 M. ULIDOWSKA, E. HOROSZKO, UNIA 1979 r. tr. A. KULCZYŃSKI
B. KORZENIOWSKA, M. MUZYCZUK tr. M. Kitliński

4:38,38 Staroń, Steciuk Ilona 89,
Sołoducha, Pacaj Unia 10 09 Zamość

w dal

RP – 5.84 ZAWADZKA DANUTA LO HRUBIESZÓW 1974 r. tr. M. KITLIŃSKI

4.98 Paczała Justyna 86 ZS 3 Hrubieszów 19 06 Zamość
4.95 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów 04 08 Hrubieszów
4.68 Pukaluk Agnieszka 89 G. 2 Hrubieszów 31 05 Zamość
4.68 Doroszczuk Magdalena 93 SP 1 Hrubieszów 28 09 Hrubieszów
4.50 Szczęk Aleksandra 92 SP 3 Hrubieszów 30 05 Hrubieszów
4.44 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów 04 08 Hrubieszów
4.41 Kosakowska Agnieszka 89 ZS 3 Hrubieszów 18 10 Zamość
4.40 Steciuk Ilona 89 G. Horodło 21 07 Hrubieszów
4.35 Kusiak Aleksandra 91 G. ZS 2 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
4.35 Boniewska Sandra 89 ZS 3 Hrubieszów 18 10 Zamość

wzwyż

RP – 1.67 KAMIENIARZ DANUTA LO HRUBIESZÓW 1980 r. tr. M. KITLIŃSKI

1.43 Moskwa Ewelina 90 G. Mircze 27 09 Hrubieszów
1.40 Sołoducha Anna 91 G. Mircze 31 05 Zamość
1.40 Kuriata Ewelina 89 G. Horodło 19 06 Zamość
1.35 Banaszek Paulina 92 SP 3 Hrubieszów 03 06 Hrubieszów
1.30 Koc Paulina 91 G. 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
1.30 Zalewska Żaneta 89 G. 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
1.25 Kamieniarz Kaja 89 G. 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
1.25 Janicka Iwona 90 G. 1 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
1.25 Sowierszenko Magda 89 G. 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
1.25 Trzak Agata 90 G.POW Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

Pchnięcie kulą 4 kg

RP – 12.29 MICHALINA BOGUMIŁA ZSR TURKOWICE 1983 r. tr. L. WODZIŃSKI

8.84 Kuriata Ewelina 89 ZS 1 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
8.74 Lemińska Justyna 89 LO Horodło 04 10 Hrubieszów
8.05 Malinowska Marzena 86 ZS 3 Hrubieszów 17 05 Zamość
7.71 Oleszczuk Adrianna 89 ZS 3 Hrubieszów 10 09 Zamość
7.66 Najda Justyna 88 ZS 2 Hrubieszów 11 10 Zamość
7.61 Sagadyn Anna 89 LO Horodło 04 10 Hrubieszów
7.44 Dąbrowska Paulina 88 ZS 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
7.41 Srokowska Agnieszka 89 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubierszów
7.36 Gmitruk Joanna 86 ZS 3 Hrubieszów 17 05 Zamość
7.30 Kunicka Agnieszka 87 ZS 4 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów

Kula 3 kg

RP – 9.98 BASIAK ALICJA UNIA HRUBIESZÓW 1986 r. tr. ?

9.46 Lemińska Justyna 89 G. Horodło 31 05 Zamość
9.08 Krasucka Ada 89 G. 2 Hrubieszów 31 05 Zamość
8.77 Kowalczuk Ewelina 90 G. Horodło 27 09 Hrubieszów
8.64 Sołoducha Anna 91 G. Mircze 27 09 Hrubieszów
8.59 Konsowicz Agnieszka 89 G. 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
8.36 Wołoszyn Angelika 90 G. Horodło 27 09 Hrubieszów
8.32 Zauska Monika 91 G. ZS 2 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
8.07 Brzoza Edyta 91 G. ZS 2 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
7.91 Gołębiowska Patrycja 91 G. 3 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
7.80 Jóźwiak Magdalena 90 G. Dołhobyczów 27 09 Hrubieszów

Oszczep

RP – 25.59 ROMAN WIOLETTA SOSW HRUBIESZÓW 2001 r. tr. L. TARNAWSKI

23.90 Żarska Irmina 89 G. Dołhobyczów 12 05 Hrubieszów
23.56 Kiryczuk Anna 91 G. Horodło 04 06 Zamość
19.60 Skorupska Katarzyna 89 G. Horodło 12 05 Hrubieszów
19.20 Lemińska Justyna 89 LO Horodło 17 09 Zamość
16.74 Czupryńska Karolina 89 G. 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
16.00 Kurkiewicz Joanna 89 G. Dołhobyczów 12 05 Hrubieszów
15.90 Kubińska Monika 91 G. Dołhobyczów 12 05 Hrubieszów
14.91 Szymańska Mirela 91 G. Horodło 12 05 Hrubieszów
14.62 Zając Kalina 92 G. 3 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
14.48 Szczubkowska Żaneta 91 G. 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

Rzut piłeczką palantową

RP – 60.90 STANKIEWICZ BEATA SP MONIATYCZE 1984 r. tr. A. LEWOSZ

40.50 Winnicka Aneta 92 SP 2 Hrubieszów 14 06 Warszawa
38.50 Paszkiewicz Paula 92 SP 3 Hrubieszów 25 05 Hrubieszów
37.00 Miazga Adriana 92 Sp 3 Hrubieszów 25 05 Hrubieszów
36.00 Maślanka Aleksandra 93 SP 1 Hrubieszów 25 05 Hrubieszów
35.50 Banaszek Paulina 92 SP 3 Hrubieszów 17 05 Hrubieszów
34.50 Hojda Anita 94 SP 2 Hrubieszów 14 09 Hrubieszów
34.00 Zając Kalina 92 SP 3 Hrubieszów 23 05 Hrubieszów
34.00 Zubko Aneta 93 SP 2 Hrubieszów 23 05 Hrubieszów
34.00 Kryszczuk Iga 92 SP Strzyżów 25 05 Hrubieszów
30.00 Sala Joanna 93 SP 1 Hrubieszów 13 04 Hrubieszów

Chód 2 km. – bieżnia

RP-10:35,72 KOSZAŁKO JOANNA G.ZS 2 HRUB. 10:35,72 2005r. tr.M.MUZYCZUK
10:35,72 Koszałko Joanna 90 G. ZS 2 Hrubieszów 21 07 Hrubieszów
12:00,05 Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrubieszów 04 08 Hrubieszów
12:41,09 Koszałko Katarzyna 92 SP 3 Hrubieszów 29 08 Hrubieszów

Chód 3 km. – szosa

RP – 16:42 TOMASZCZUK EWA ZSR TURKOWICE 1984 r. tr. A. KULCZYŃSKI

17:40 Koszałko Joanna 90 Unia 10 04 Rzeszów
18:30 Łatka Agnieszka 91 Unia 10 04 Rzeszów

Chód 3 km. – Bieżnia

RP – 14:06,10 WYROŚLAK IZABELA ZSR TURKOWICE 1987 r. tr.A.KULCZYŃSKI

15:54,67 Koszałko Joanna 90 G. ZS 2 Hrubieszów 25 09 Kielce
17:41,35 Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrubieszów 11 09 Warszawa
19:48, 76 Koszałko Katarzyna 92 G. 3 Hrubieszów 11 09 Warszawa

Chód 4 km. – bieżnia

RP – 23:40,53 KOSZAŁKO JOANNA G. ZS 2 HRUBIESZ. 2005 r. tr.M. MUZYCZUK

23:40,53 Koszałko Joanna 90 G.ZS 2 Hrubieszów 29 08 Hrubieszów

Chód 5 km. (b)

RP – 24:32,0 MUSUR EWA ZSR TURKOWICE 1985 r. tr. A. KULCZYŃSKI

29:29,12 Koszałko Joanna 90 G. ZS 2 Hrubieszów 11 09 Warszawa

BIEGI ULICZNE:

5 km. – szosa

RP – 19:10 KLIK MAŁGORZATA ZSOd. HRUBIESZÓW 1997 r. tr. M. KITLIŃSKI

24:40 Muzyczuk Małgorzata 62 Unia 05 06 Urszulin

10 km. (sz)

RP – 40:04 KLIK MAŁGORZATA ZSOd. HRUBIESZÓW 1998 r. tr. M. KITLIŃSKI

46:58 Muzyczuk Małgorzata 62 Unia 14 08 Brody

15 km. (sz)

RP – 1.05:43 MUZYCZUK MAŁGORZATA UNIA 1997 r. tr. M. KITLIŃSKI

1.15:39 Muzyczuk Małgorzata 62 Unia 06 08 Kodeń

20 km. (sz)

RP – 1.24:46 MUZYCZUK MAŁGORZATA UNIA 1997 r. tr. M. KITLIŃSKI

1.47:23 Muzyczuk Małgorzata 62 Unia 27 08 Krasnobród

Półmaraton (21.097.50 km.)

RP – 1.32:02 MUZYCZUK MAŁGORZATA UNIA 1989 r. tr. M. KITLIŃSKI

1.57:27 Muzyczuk Małgorzata 62 Unia 02 10 Hrubieszów

30 km. (sz)

RP – 2.20:22 MUZYCZUK MAŁGORZATA UNIA 1997 r. tr. M. KITLIŃSKI

2.49:27 Muzyczuk Małgorzata 62 Unia 27 08 Zamość

35 km. (sz.)

RP – 2.49:38 MUZYCZUK MAŁGORZATA UNIA 1995 r. tr. M. KITLIŃSKI

3.38:47 Muzyczuk Małgorzata 62 Unia 26 08 Zwierzyniec

100 km. (sz) – 4 etapy

RP – 7.48:41 MUZYCZUK MAŁGORZATA UNIA 1997 r. tr. M. KITLIŃSKI

9.36:43 Muzyczuk Małgorzata 62 Unia 25 – 28 08 Zamość

4 – bój

RP – 385 pkt. GRZYB EDYTA SP 3 HRUBIESZÓW 1998 r. tr. W. GRZYB
/8,59 – 4.90 – 41.00 – 1:53,29/

283 pkt. Szczęk Aleksandra 92 SP 3 Hrubieszów 23 05 Zamość
8,72 – 4.34 – 24.00 – 1:57,09
237 Kasprowicz Aleksandra 92 SP 3 Hrubieszów 23 05 Zamość
9,17 – 4.02 – 22.50 – 2:00,99
235 Banaszek Paulina 92 SP 3 Hrubieszów 23 05 Zamość
9,44 – 3.92 – 34.50 – 2:10,38
229 Winnicka Aneta 92 SP 2 Hrubieszów 17 05 Hrubieszów
9,64 – 3.75 – 40.00 – 2:11,03
220 Drewnik Karolina 92 SP 2 Hrubieszów 23 05 Zamość
9,46 – 3.60 – 20.00 – 2:03,97
218 Żukowska Diana 92 SP Dołhobyczów 17 05 Hrubieszów
9,64 – 3.90 – 27.00 – 2:00,90
218 Lenard Paulina 92 SP 2 Hrubieszów 24 05 Zamość
9,01 – 3.73 – 24.50 – 2:11,46
211 Koszałko Katarzyna 92 SP 3 Hrubieszów 23 05 Zamość
9,54 – 3.65 – 21.50 – 1:59,53
203 Łatka Anna 92 SP 2 Hrubieszów 17 05 Hrubieszów
9,48 – 3.94 – 15.00 – 1:58,64
188 Burda Bożena 92 SP Dołhobyczów 17 05 Hrubieszów
9,96 – 4.02 – 25.00 – 2:10,26
185 Kasprowicz Karolina 93 SP 1 Hrubieszów 17 05 Hrubieszów
9,88 – 3.30 – 25.00 – 1:59,98

opracował – Marek Kitliński – trener la